Nie da się ukryć, że Kuba Wojewódzki to jeden z najbardziej kontrowersyjnych dziennikarzy w naszym kraju. Mężczyzna już niejednokrotnie szokował swoim zachowaniem. Okazuje się, że i tym razem nie było inaczej, bowiem to, co powiedział na antenie, wprowadziło fanów w osłupienie.

Co tym razem szykuje dla swoich fanów?

Jak podaje portal Interia, ostatnio podczas wizyty w programie „Dzień Dobry TVN”, Kuba Wojewódzki wyznał, że będzie ojcem!

- Zostanę ojcem, ale nie w tym programie, tylko w realu. Zdecydowałem, że powiem to w najbardziej plotkarskim programie – zaznaczył dziennikarz.

Wiele osób twierdzi jednak, że Wojewódzkiemu chodziło zapewne o nowy program, jego autorstwa. Dziennikarz nie rozwiał jednak wątpliwości widzów.

Wiele partnerek dziennikarza

Plotki wskazują, że obecnie Kuba Wojewódzki związany jest z 22 – letnią studentką medycyny. Do tej pory sam nie potwierdził jednak tych informacji. Nawet jeśli publikuje zdjęcia swoich partnerek na Instagramie, to robi to w taki sposób, aby nie można było poznać ich tożsamości.

Wiadomo jednak, że dziennikarz często zmienia partnerki. Przez długi czas pozostawał w związku z Anną Muchą. Następnie był związany z modelką – Renatą Kaczoruk.

Wśród partnerek Wojewódzkiego można także wymienić Natalię Lesz, Kasię Sowińską czy Justynę Ekert. Jednak jak donoszą media, to tylko bardzo okrojona lista wybranek znanego dziennikarza.