Kuba Wojewódzki jest postacią znaną niemalże każdemu. Mężczyzna zadebiutował już wiele lat temu, kiedy otrzymał rolę jurora w kultowym wówczas programie “Idol”. Jego otwartość, bezpośredniość i krytyczny język w momencie przyniosły mu sławę - dzięki temu otrzymał także propozycję prowadzenia własnego programu, który po dziś dzień cieszy się niegasnącą popularnością.

Cięty język dziennikarza oraz specyficzny styl bycia sprawił, że ma on zarówno wielu fanów, jak i przeciwników. Mężczyzna słynie z tego, że nie preferuje stałych związków - a w jego kręgu zainteresowań pojawiają się zazwyczaj sporo młodsze i niezwykle atrakcyjne kobiety.

Czy Kuba Wojewódzki zostanie ojcem?

Już niebawem w stacji TVN ukaże się pierwszy odcinek muzycznego show "Mask Singer". Uczestnicy programu "Mask Singer” będą występować przebrani za… zwierzęta i różne rzeczy! Co ciekawe, widzowie nie poznają nazwisk przed emisją show. W każdym odcinku zostanie ujawniona tożsamość jednej osoby.

Jednym z jurorów show będzie Kuba Wojewódzki. Z tej okazji dziennikarz wystąpił gościnnie w Dzień Dobry TVN, gdzie promował najnowszy program telewizji.

Zaskakujące wiadomości przekazał w programie Dzień dobry TVN

Przy okazji Kuba Wojewódzki zdradził, że… spodziewa się dziecka! Okazuje się, że narzeczona dziennikarza jest w ciąży, a już za siedem miesięcy para powita na świecie maleństwo.

60 lat na to czekałem

- dodał Kuba Wojewódzki.

Prowadzący DDTVN Andrzej Sołtysik nie uwierzył jednak Kubie Wojewódzkiemu. W końcu dziennikarz mówili wiele rzeczy, które nie zawsze są prawdziwe. Czy tym razem również kłamie?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU