Pierwsza edycja popularnego na całym świecie programu „Masterchef Junior” została wyemitowana w naszym kraju w 2016 roku. Program od razu zdobył ogromną widownię, a fani z zainteresowaniem obserwowali zmagania uczestników.

Kto pamięta skromną dziewczynkę z pierwszej edycji show?

Jak przypomina portal Jastrząb Post, pierwszą edycję programu „Masterchef Junior” wygrała dwunastoletnia wówczas, Natalia Paździor. Co po kilku latach od wygranej robi zwyciężczyni kulinarnego show?

Według informacji przekazanych przez portal Jastrząb Post, Natalia Paździor za kilka tygodni będzie obchodzić osiemnaste urodziny. Obecnie młoda kobieta uczęszcza do liceum, a dokładnie do klasy o profilu matematyczno – fizycznym.

Jak zmieniła się Natalia Paździor?

Po wygranej w „Masterchef Junior” nie porzuciła swoich kulinarnych zainteresowań. Co więcej, Natalia Paździor bardzo aktywnie udziela się w sieci. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 90 tysięcy osób, natomiast grono jej fanów na TikToku liczy aż 300 tysięcy obserwujących!

Widać, że Natalia bardzo poważnie bierze do siebie aktywność w social mediach. Ma nawet swoją agentkę, z którą należy się kontaktować w ramach nawązania współpracy.