Jesienią ubiegłego roku media obiegła informacja o rozstaniu znanej pary aktorów. O zakończeniu swojego związku poinformował Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska.

Rozstanie wstrząsnęło fanami

Para przez pewien czas nie chciała upubliczniać informacji o rozstaniu, jednak finalnie media dowiedziały się o całej sprawie. Finalnie Witkoria Gąsiewska zdecydowała się na opublikowanie krótkiego oświadczenia.

- Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju jak dorośli. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu – napisała aktorka.

Aktorka próbuje wrócić do normalności

Co więcej, Wiktoria Gąsiewska dodała także, że prawdziwy powód rozstania znany jest tylko parze i tak pozostanie.

Jak podaje portal Super Express, okazuje się, że młoda aktorka stara się wrócić do dawnego życia i czerpania radości z każdej chwili. Reporterzy przyłapali ją ostatnio podczas zabawy w jednym z warszawskich klubów.

Według medialnych doniesień, Gąsiewska świetnie bawiła się w towarzystwie napotkanych mężczyzn. Nie szczędziła im także uścisków. Czy młoda aktorka w taki sposób stara się zapomnieć o rozstaniu?