Całkiem nowe fotografie jednej z najbardziej popularnych polskich aktorek właśnie ujrzały światło dzienne. Paparazzi przyłapali Małgorzatę Kożuchowską podczas załatwiania spraw na mieście - kobieta wsiadła do niezwykle luksusowego auta. Fani są zachwyceni tym modelem samochodu – celebrytka zdecydowanie stawia na jakość jazdy! Jaki ma samochód?

Małgorzata Kożuchowska to bez cienia wątpliwości należąca do grupy najbardziej znanych osobistości polskiego show – biznesu aktorka, która na swoim koncie ma ogromny sukces.

Kobieta grała w dziesiątkach filmów i seriali polskich, a jej umiejętności aktorskie można także podziwiać na deskach teatru. Młodsza część widzów z całą pewnością najbardziej kojarzy ją z rolą mamy w kultowym serialu “Rodzinka.pl”, który podbił serca Polaków.

Małgorzata Kożuchowska stawia na jakość i klasę!

Ostatnio aktorka została przyłapana przez paparazzi na załatwianiu różnych spraw na mieście - w pewnym momencie kobieta wsiadła do swojego luksusowego auta, jakim jest Porsche Cayenne Coupe, a jego wartość szacuje się na niemal pół miliona złotych!

Ponadto, poza drogim autem kobieta nawet na co dzień prezentuje się niezwykle stylowo i z klasą, wybierając stonowane kolory oraz eleganckie ubrania.