Nie da się ukryć, że Ryszard Rynkowski to jedna z najpopularniejszych osób w naszym kraju. Przez lata zebrał wokół siebie grono fanów, którzy zawsze go wspierają i którzy nie odwrócili się od niego nawet po skandalu, jakiego się dopuścił.

Ryszard Rynkowski bardzo to przeżywa

Nad muzykiem nieustannie czuwa jego żona, która dba o to, aby niczego mu nie zabrakło. Małżeństwo mieszka w Brodnicy, a Rynkowski niejednokrotnie zaznaczał, że jest to miasto, która niezwykle wiele dla niego znaczy.

Mieszkańcy wspominają czasy, kiedy Ryszard Rynkowski pomagał mieszkańcom Brodnicy nawet finansowo. Jak jednak podaje portal Pomponik, w ostatnim czasie relacje pomiędzy lokalną społecznością, a muzykiem mocno się pogorszyły.

Muzyk jest zrozpaczony

Jak donosi portal mieszkańcy Brodnicy nie chcieli, aby Ryszard Rynkowski brał udział w jednej z imprez, która odbędzie się w mieście za jakiś czas. Okazuje się, że sąsiedzi muzyka wolą, aby na Dniach Brodnicy, zamiast znanego artysty, wystąpiła Sanah. Jeden z informatorów tygodnika „Na żywo” przekazał, że muzyk bardzo źle zniósł tę informację.

- Dla wrażliwego artysty to sytuacja, z którą nie do końca sobie radzi. Żona Edyta stara się jak może, by ukochany nie wracał już do tego myślami. Widzi, jak cierpi, jej też jest przykro. Pamięta przecież wszystkie występy męża, owacje na stojąco i radość mieszkańców Brodnicy – zaznaczył informator.