Skrywane przez wiele lat informacje dotyczące życia prywatnego Ryszarda Rynkowskiego właśnie ujrzały światło dzienne. Historia jego związku może mocno zdziwić. Okazuje się, że przez kilka lat nikt nie wiedział o partnerce artysty – wszystko to przez jeden aspekt... O czym mowa?

Ryszard Rynkowski to bez cienia wątpliwości postać, którą znają niemalże wszyscy, choć jego fani przede wszystkim należą do starszego pokolenia. Mimo iż lata świetności ma dawno za sobą, tak jednak jego popularność nie maleje i w dalszym ciągu jest niezwykle szanowanym i uznanym artystą, a jego utwory po dziś dzień usłyszeć można w radiu czy imprezach masowych.

Prywatnie mężczyzna w roku 1996 przeżył tragedię, gdyż jego żona zmarła w wyniku walki z chorobą. Potem przez wiele lat samotnie wychowywał córkę, aż któregoś dnia na jego drodze stanęła o 22 lata młodsza Edyta...

Miłość od pierwszego wejrzenia!

Jak sam wspomina, od samego początku między nimi zaiskrzyło. Z uwagi jednak na sporą różnicę wieku oboje ukrywali ten związek przez kilka lat w obawie przed tym, co powiedzą bliscy.

Kiedy już byli siebie pewni, postanowili, że powiedzą światu, jak jest. Informacja o związku została jednak przyjęta ciepło, a para do dziś jest szczęśliwa. Ponadto, doczekali się upragnionego dziecka!JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT