Niecały rok temu Joanna Opozda wyszła za Antka Królikowskiego. Od samego początku wokół pary narosło wiele plotek. Fani uważali bowiem, że ślub spowodowany jest ciążą aktorki.

Znana para nie jest już razem!

Na początku para zaprzeczała tym doniesieniom, jednak finalnie Joanna Opozda potwierdziła, że wraz ze swoim mężem spodziewa się dziecka. Nie da się ukryć, że wszyscy myśleli, iż życie pary jest kolorowe i cukierkowe. Było jednak zupełnie inaczej.

Podczas ciąży wyniknął konflikt w rodzinie Joanny Opozdy, w który to zaangażowany był ojciec aktorki. Co więcej, teraz okazało się, że małżeństwo nie jest już razem. Według medialnych doniesień, Antek Królikowski miał zdradzić swoją żonę, kiedy ta była w ciąży.

Małgorzata Rozenek skomentowała zachowanie swojego przyjaciela!

Jak podaje portal Jastrząb Post, ostatnio głos na temat głośnego rozstania Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego zabrała Małgorzata Rozenek. Gwiazda wyznała, że pomimo takiej sytuacji, znany aktor zawsze może na nią liczyć, bowiem są przyjaciółmi. Dodała także, że teraz najważniejsze jest dziecko pary.

- Najważniejszy w tym wszystkim jest Vincent! Najważniejsze jest, żeby wyciszyć emocje wokół tego tematu – powiedziała Małgorzata Rozenek w rozmowie z dziennikarzami portalu Party.