Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego był niezwykle głośnym wydarzeniem w ubiegłym roku. Co więcej, szybka decyzja o zawiązaniu sakramentu, mocno zadziwiła wiele osób. Powodem takiego zaskoczenia był fakt, że kilka miesięcy wcześniej para rozstała się.

Co dzieje się w życiu pary?

Wiele osób domyślało się, że decyzja o ślubie mogła być spowodowana ciążą aktorki. Zakochani nie chcieli jednak oficjalnie komentować tych plotek, jednak po czasie faktycznie przyznali, że Joanna Opozda jest w ciąży.

W trakcie ciąży Joanna Opozda miała wiele powodów do stresu. Jednym z nich było zachowanie jej ojca, który strzelał do matki aktorki oraz jej męża. Okazuje się jednak, że to nie wszystkie stresy, którym poddana była aktorka.

Antek Królikowski nie komentuje sprawy

Jak podaje portal Pomponik, okazało się, że Antek Królikowski dopuścił się zdrady, kiedy jego żona była w ciąży. Kiedy tylko sprawa wyszła na jaw, aktor postanowił skomentować doniesienia.

- Trafiają do mnie różne wiadomości i zapytania, rozumiem że na podstawie doniesień medialnych możecie się czuć zaniepokojeni ale apeluje - proszę, nie poddawajmy się wszyscy tej niepotrzebnej manipulacji. Nie żyjcie plotkami – zaznaczył aktor.

Co więcej, Joanna Opozda po porodzie samotnie opuściła szpital, wraz ze swoim synkiem. Nie było przy nich Antka Królikowskiego. Aktor pojawił się w domu swojej żony dopiero w weekend, a towarzyszyła mu jego mama, a babcia Vincenta – Małgorzata Ostrowska – Królikowska.