Jak podaje portal Pomponik, Martyna Wojciechowska zdecydowała się na niezwykle odważny krok. Znana podróżniczka nie zamierza, aby oficjalnie dalej była żoną Przemysława Kossakowskiego.

Szczęście nie trwało zbyt długo

Ślub Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego był jednym z najpopularniejszych tematów ubiegłego roku. Wiele osób twierdziło, że zakochani świetnie do siebie pasują, a związek potrwa długie lata. Tak się jednak nie stało.

Jak przypomina portal Pomponik, Wojciechowska i Kossakowski rozstali się i to niecałe trzy miesiące po ślubie! Znany dziennikarz pewnego dnia po prostu wyprowadził się z domu. Żadne z partnerów do dziś, oficjalnie nie potwierdziło powodu rozstania.

Znana podróżniczka ma dość

Teraz okazuje się, że Martyna Wojciechowska ma już dość życia w zawieszeniu i postanowiła podjąć kroki, aby oficjalnie przestać być żoną Przemka Kossakowskiego. Znana podróżniczka złożyła pozew o rozwód.

- Sprawę zarejestrowano 26 stycznia. Nie ma jeszcze wyznaczonego terminu pierwszej rozprawy w Sądzie Okręgowym w Warszawie – donosi „Dobry Tydzień”.

Martyna Wojciechowska wydała oświadczenie w tej sprawie. Nie wchodziła jednak w szczegóły na forum publicznym. Zaznaczyła jedynie, że rozstanie było dla niej ogromnym zaskoczeniem.