Według medialnych doniesień, wczoraj na świat przyszedł synek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego! Jeszcze zanim sama szczęśliwa mama zdołała poinformować fanów o porodzie, w sieci już huczało od informacji!

Wszystko dobrze się skończyło!

Na szczęście, mimo wielu komplikacji, z jakimi Joanna Opozda musiała zmagać się w ciąży, chłopiec urodził się zdrowy. Jak podaje portal Super Express, jeszcze wczoraj gwiazda postanowiła opublikować zdjęcie maluszka w sieci.

Co więcej, dumna mama podzieliła się także z fanami swoimi przemyśleniami. Gwiazda nie ukrywa, że cały okres ciąży był dla niej niezwykle trudny! Opozda wyznała, że przez ostatnie miesiące nieustannie odczuwała zagrożenie oraz strach i stres.

Wzruszające słowa gwiazdy

- Cieszę się, że jesteś cały i zdrowy. Że daliśmy radę, że Ty dałeś radę. Mój mały, dzielny Vin. Nadrobimy wszystkie spacery i w końcu pokaże Ci świat. Zawsze cieszyłam się z każdego Twojego nawet najmniejszego ruchu w moim brzuchu – napisała gwiazda na Instagramie.

Joanna Opozda dodała w swoim wpisie, w którym to zwraca się do malucha, że chciałaby, aby jego życie pełne miłości i radości. Widać zatem, jak bardzo gwiazda wyczekiwała narodzin swojego synka i jak bardzo martwiła się o to, aby wszystko dobrze się skończyło.