Nieustannie pojawiają się nowe doniesienia na temat sytuacji, jaka miała miejsce w rodzinie Joanny Opozdy. Jak doskonale wiemy, pomiędzy członkami rodziny wywiązała się awantura, co poskutkowało użyciem broni przez ojca aktorki.

Rodzinna awantura przerodziła się w strzelaninę

Całe zajście opisał dokładnie Antek Królikowski, a nagrania rodzinnej awantury zamieścił w sieci. Również ojciec aktorki nie zamierza pozostawać bezczynnym w całej sprawie. Okazuje się, że Dariusz O. przesłał do redakcji portalu Jastrząb Post oficjalne pismo, tłumaczące całą sprawę, a następnie udzielił także wywiadu dziennikarzom innego tabloidu.

Co więcej, w całą sprawę zamieszana była także babcia znanej aktorki – Maria Opozda. Według nagrań przedstawionych w sieci kobieta miała użyć sformułowania „szkoda, że nie trafił”, co miało dotyczyć sytuacji z użyciem broni.

Jest oficjalne oświadczenie w sprawie

Jak podaje portal Jastrząb Post, Maria Opozda opublikowała oficjalne oświadczenie w całej sprawie, w którym to wyznała, że została poddana manipulacji słownej, a wspomniana wcześniej wypowiedź nie dotyczyła strzelaniny.

- Uznać zatem należy, iż cytowanych słów nie wypowiedziałam w sposób w pełni świadomy i niezakłócony. Nigdy nie wypowiedziałabym ich, gdyby rozmowa przebiegała w normalny sposób – oświadczyła Maria Opozda.

Warto także dodać, że Maria Opozda z dniem 12 stycznia została dyscyplinarnie usunięta z partii Prawo i Sprawiedliwość, co w rozmowie z jednym z portali potwierdził radny powiatu buskiego – Jan Bartosik.

Jak informował portal "Życie Polska": POJAWIAJĄ SIĘ ZUPEŁNIE NOWE, NIEZNANE DOTĄD NAGRANIA DOTYCZĄCE IWONY WIECZOREK. TAJEMNICZY INTERNAUTA NIE UJAWNIŁ SWOJEJ TOŻSAMOŚCI

Przypomnij sobie: POWALAJĄCE DONIESIENIA O BYŁEJ PIERWSZEJ DAMIE. MELANIA TRUMP UCIĘŁA PLOTKI O KRYZYSIE W MAŁŻEŃSTWIE. TAK BAWIŁA SIĘ Z DONALDEM TRUMPEM W SYLWESTRA

Portal "Życie Polska" pisał również: PROKURATURA OFICJALNIE ZAJĘŁA SIĘ SPRAWĄ ŻORY KOROLYOVA. DO WIADOMOŚCI PUBLICZNEJ TRAFIŁY INFORMACJE DOTYCZĄCE BADAŃ TANCERZA. SĄ WYNIKI EKSPERTYZY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CÓRKA MARTY KACZYŃSKIEJ JEST JUŻ NASTOLATKĄ. NIEWIELE OSÓB ROZPOZNA DZIŚ MARTYNĘ. MŁODSZA CÓRKA BRATANICY JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO BARDZO WYDOROŚLAŁA