W ostatnim czasie o rodzinie Martyniuków znów zrobiło się bardzo głośno. Oczywiście, jednym z powodów tego zamieszania był syn znanego wokalisty, Daniel Martyniuk. Mężczyzna znów dopuścił się kilku niestosowanych zachowań, przez co kolejny raz miał problemy z prawem.

Znów głośno o znanym muzyku!

Co więcej, ostatnio w mediach mówiono, że małżeństwo Zenka i Danuty wisi na włosku. Powodem kryzysu pomiędzy małżonkami miały być odmienne poglądy na temat zachowania ich syna. Kobieta mocno broniła Daniela i chciała mu pomóc za wszelką cenę, podczas gdy Zenek Martyniuk chciał, aby całkowicie przestać wspomagać Daniela finansowo.

Finalnie jednak, Zenek Martyniuk wyznał, w jednym z wywiadów, że nie zamierza rozwodzić się ze swoją żoną. Muzyk zaznaczył, że konflikty zdarzają się w każdym związku, a oni należą do tych małżeństw, które wolą naprawiać relacje, a nie je kończyć.

Zenek Martyniuk chwali się wnuczką!

Teraz, portal Pomponik, donosi, że Zenek Martyniuk pojawił się na trzecich urodzinach swojej ukochanej wnuczki. Oczywiście przyjęcie zostało zorganizowane przez synową muzyka. Okazuje się, że kontakty pomiędzy byłą żoną Daniela Martyniuka, a jego rodzicami poprawiły się na tyle, że muzyk czasem nawet nocuje w domu Eweliny, aby spędzić więcej czasu z małą Laurą.

- Rola dziadka to jedna z moich ulubionych. Laurka jest przepiękna. Zawsze gdy odwiedzamy ją i Ewelinę, to zostajemy na kilka dni, żeby spędzić z nią jak najwięcej czasu. Zaskakuje mnie tym, jak szybko rośnie, jak pięknie się rozwija – zaznaczył szczęśliwy dziadek, podczas jednego z wywiadów.