Zenek i Dorota Martyniuk pobrali się wiele lat temu. Obecnie są jedną z najbardziej popularnych par w naszym kraju. Jak wiadomo, w ostatnim czasie sporo problemów i stresów przysporzył im ich jedyny syn, który uwielbia pakować się w kłopoty.

Małżeństwo przechodzi kryzys?

Ostatnio na wielu portalach plotkarskich ukazywały się informacje o rzekomym kryzysie Danuty i Zenka Martyniuków. Jak wskazywał „Super Express” do poważnych nieporozumień między małżonkami miało dojść właśnie za sprawą syna pary.

Jak donosiły media, Danuta starała się bronić ukochanego syna, natomiast Zenon Martyniuk nie ma już cierpliwości, do kolejnych wybryków Daniela. Co więcej, media zwróciły także uwagę na jeden z ostatnich teledysków Zenka, na którym to uwodzi jedną z modelek. To wszystko było podstawą do szerzenia doniesień, że w małżeństwie Martyniuków nie układa się najlepiej.

Zenek ma już dość plotek!

Portal Pomponik przytacza natomiast słowa samego Zenka Martyniuka, który miał już chyba dość pomówień i plotek i postanowił jasno postawić sprawę. Wokalista, podczas jednego z wywiadów, którego udzielił dla „Dobrego Tygodnia” zaznaczył, że w małżeństwie zawsze jest miejsce na gorsze i lepsze chwile, ale w ich przypadku nikt nie myśli o rozwodzie!

- Myślę, że to jeden z elementów, który nas utrzymuje razem. Przed ślubem spotykaliśmy się przez dwa lata, podjęliśmy decyzję, że pragniemy iść przez życie jako małżeństwo. Mam nadzieję, że tak pozostanie dalej, aż do śmierci – zaznaczył wokalista.