To nie pierwszy raz, kiedy Daniel Martyniuk ma poważne kłopoty. Doskonale pamiętamy, że mężczyzna już niejednokrotnie stawał przed sądem, a powodem tego było awantury rodzinne, czy też groźby jakie stosował w kierunku funkcjonariuszy policji.

Martyniuk nie zamierza poprawić swojego zachowania

Daniel Martyniuk dopuścił się także prowadzenia auta pod wpływem alkoholu, miał aż 0,78 promila w wydychanym powietrzu! Innym razem mężczyzna posiadał przy sobie marihuanę.

Przez pewien czas, najbliżsi Daniela Martyniuka mieli nadzieję, że mężczyzna zrozumiał swoje dotychczasowe postępowanie i będzie robił wszystko, aby naprawić swoje dotychczasowe błędy i nie popełniać nowych. Okazuje się, że Martyniuk ma jednak inne plany.

Jak podaje portal Pomponik, jakiś czas temu Daniel Martyniuk wniósł wniosek do sądu, o skrócenie wyroku. Jako argument podał między innymi fakt, że z powodu utraty możliwości prowadzenia pojazdów mechanicznych ma ograniczone kontakty z córką, która razem z mamą mieszka w innym regionie kraju.

Jak zakończy się sprawa?

Finalnie jednak sąd nie przychylił się do prośby, a co więcej, zaostrzył wyrok z trzech do sześciu lat zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Powodem takiej decyzji sądu był fakt, że Martyniuk już kilkukrotnie złamał nałożony zakaz.

Daniel Martyniuk dość dosadnie wyraził się w mediach społecznościowych na temat tego, co myśli o decyzji sądu. Mężczyzna dopuścił się obrazy sędziny.

- 6 lat to cię twój chłop robił i nie zrobił, gdyż stwierdził, że takie barachło nie ma uczuć i nawet nie ma co kontynuować. Pilnuj swojego życia, a nie ocenisz innych, chamie. Won, pedałówo, co się masz za Boga – pisał Martyniuk na swoim Instagramie.

Okazuje się, że sprawa może nie ujść Martyniukowi na sucho. Zgodnie z doniesieniami Gazety Współczesnej zostało wszczęte dochodzenie. Jak informuje Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce, na ten moment nie zostały jeszcze postawione zarzuty, ale nieustannie trwają czynności procesowe, które mają na celu wyjaśnienie sprawy.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT