Dziś w mediach pojawiła się niezwykle smutna wiadomość. Nie ma już z nami znanego muzyka. Rodzina i przyjaciele, a także fani artysty są pogrążeni w żałobie.

Wiele osób nie może pogodzić się z tragiczną informacją dotyczącą muzyka

Jak przekazuje portal Super Express, zmarł członek jednego ze znanych zespołów disco polo, Jerzy Jurowiec. W dniu śmierci mężczyzna miał 60 lat. Muzyk należał do popularnego zespołu As. O śmierci mężczyzny poinformował lider grupy.

- Z ogromnym smutkiem przekazujemy informację, iż po długiej i ciężkiej chorobie odszedł od nas w dniu dzisiejszym nasz przyjaciel, muzyk, wokalista, ojciec i można powiedzieć brat - Jurek Jurowiec – przekazał lider grupy As, Sławomir Trofimiuk.

Fani i bliscy artysty nadal nie mogą pogodzić się z tym, że znanego muzyka nie ma już z nami. Zewsząd napływają kondolencje.

Uroczystości pogrzebowe zostały zorganizowane niezwykle szybko

Według informacji przekazanej przez media, Jerzy Jurowiec zmarł 25 stycznia, a już dziś odbyły się uroczystości pogrzebowe. Wczoraj, o godzinie 17:45 zorganizowane zostało natomiast pożegnanie w Cerkwii p.w. św. Proroka Eliasza.

Ostatnie pożegnanie artysty rozpoczęło się dziś, o godzinie 8 rano. Na początku odprawiona została liturgia żałobna, a następnie ciało muzyka zostało złożone w grobie na Cmentarzu w Dojlidach.