Twórczość Michała Szpaka budzi wiele kontrowersji. Znany artysta nie kryje się z wyrażaniem swoich poglądów, a na jego koncertach nie brakuje odważnych stylizacji. Nie da się ukryć, że Michał Szpak nie myśli o tym, co na jego temat sądzą inni, ale chce za wszelką cenę żyć w zgodzie ze sobą.

Ogromny gest artysty!

Nie da się jednak odmówić artyście, jego wielkiego serca. Jak podaje portal Jastrząb Post, ostatnio fani muzyka mogli się o tym przekonać kolejny raz. Michał Szpak pomógł bowiem swojemu przyjacielowi. To niewątpliwie ogromny gest ze strony wokalisty!

Całą sytuację na swoim Instagramie opisał sam przyjaciel muzyka, Norbert Dąbek – znany biznesmen, który mocno związany jest z show – biznesem. Ostatnio w życiu Norberta doszło do niezwykle trudnej sytuacji. Mężczyzna musiał bowiem pożegnać się ze swoim ukochanym pupilem – Iworem.

Przyjaciel jest niesamowicie wdzięczny za to, co zrobił Michał Szpak!

W trudnej sytuacji znanemu biznesmenowi pomógł właśnie jego oddany przyjaciel – Michał Szpak. Muzyk postanowił kupić Norbertowi pieska, aby mężczyzna mógł znów cieszyć się z posiadania zwierzaka!

- Od wczoraj mam nową miłość. Poznajcie Hugo. Łzy tęsknoty za Iworem przeplatają się ze łzami wzruszenia, że Michał zrobił dla mnie coś tak pięknego w tak trudnym momencie. Spojrzałem na ten cud natury, wziąłem na ręce i od razu pokochałem – napisał Norbert Dąbek na swoim Instagramie.