Na początku związek Piotra Żyły i Marceliny Ziętek był dość mocno ukrywany przed społecznością. Para nie przyznawała się do relacji, a ciekawscy fani nieustannie śledzili media społecznościowe i dostrzegali nowe szczegóły, które wskazywały na to, że skoczek i poczatkująca aktorka mają się ku sobie.

Marcelina Ziętek opublikowała odważne zdjęcia!

Jak podaje portal Pomponik, Marcelina Ziętek gra w serialu „Szkoła 19+”. Nie da się jednak ukryć, że popularność zyskała zaraz po tym, jak okazało się, że faktycznie skoczek oddał jej swoje serce.

Marcelina Ziętek bardzo mocno udziela się także w mediach społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie nieustannie pojawiają się nowe zdjęcia, co więcej, kobieta stawia swoje pierwsze kroki w fotomodelingu.

Fani nie kryją zachwytu nad pięknem kobiety!

Ostatnio na profilu Marceliny Ziętek pojawiły się profesjonalne, ale także dość odważne zdjęcia. Młoda kobieta pokazała swoje ciało pozując tylko w staniku i odpiętych spodniach. Nie da się ukryć, że influencerka ma przepiękne kształty!

Fani byli zachwyceni nowymi fotkami kobiety! Pod postem natychmiast pojawiły się pochlebne komentarze, a wiele osób dodawało, że Marcelina powinna zastanowić się nad zostaniem modelką!

Czy Marcelina Ziętek faktycznie mocniej zaangażuje się w modeling i rzuci pracę w popularnym serialu, na rzecz sesji? I co na to sam Piotr Żyła?

Jak informował portal "Życie Polska": POJAWIAJĄ SIĘ ZUPEŁNIE NOWE, NIEZNANE DOTĄD NAGRANIA DOTYCZĄCE IWONY WIECZOREK. TAJEMNICZY INTERNAUTA NIE UJAWNIŁ SWOJEJ TOŻSAMOŚCI

Przypomnij sobie: POWALAJĄCE DONIESIENIA O BYŁEJ PIERWSZEJ DAMIE. MELANIA TRUMP UCIĘŁA PLOTKI O KRYZYSIE W MAŁŻEŃSTWIE. TAK BAWIŁA SIĘ Z DONALDEM TRUMPEM W SYLWESTRA

Portal "Życie Polska" pisał również: PROKURATURA OFICJALNIE ZAJĘŁA SIĘ SPRAWĄ ŻORY KOROLYOVA. DO WIADOMOŚCI PUBLICZNEJ TRAFIŁY INFORMACJE DOTYCZĄCE BADAŃ TANCERZA. SĄ WYNIKI EKSPERTYZY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CÓRKA MARTY KACZYŃSKIEJ JEST JUŻ NASTOLATKĄ. NIEWIELE OSÓB ROZPOZNA DZIŚ MARTYNĘ. MŁODSZA CÓRKA BRATANICY JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO BARDZO WYDOROŚLAŁA