Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko są parą od 2001 roku, a ich związek nie należał do łatwych. Zakochani mieli dość trudne początki swojej znajomości, a zona dziennikarza doświadczyła wielu nieprzyjemnych momentów. Kobieta postanowiła wyjawić prawdę o swoim małżeństwie.

Karolina Ferenstein-Krasko poznała swojego przyszłego męża w rodzinnym Galkowie na Mazurach. Dziennikarz w 2001 roku postanowił zdobyć patent żeglarski na Mazurach, ale najpierw trafił do stadniny, chcąc nauczyć się jazdy konno.

Jego instruktorką była właśnie Karolina. Nie była jednak przekonana co do zdolności dziennikarza, ale on postanowił nadrobić aktywnością. Tych dwoje najpierw stało się kolegami, potem przyjaciółmi, a ich uczucie rodziło się bardzo harmonijnie. Jednak nie było to łatwe, gdyż dziennikarz był wtedy po rozwodzie, a Ferenstein miała innego chłopaka, z którym finalnie się rozstała.

Karolina Ferenstein-Kraśko wyjawiła prawde o swoim małżeństwie z Piotrem Kraśko. Nie zawsze było różowo. Jak wygląda historia ich związku?

Niestety, na początku Karolinie naprawdę nie było łatwo, gdyż Piotr Kraśko dużo podróżował jako korespondent telewizyjny.

- Najtrudniejsze były dwa pierwsze miesiące rozłąki. Tragedia i płacz non stop. Życie nauczyło mnie hartu ducha i tego, że trzeba rozumieć poświęcenia i pasje innych. Moje życie też składa się z ciągłych nieobecności – powiedziała w jednym z wywiadów, cytowana przez „SE”.

Jednak parze udało się przezwyciężyć trudności i para wzięła ślub w 2008 roku. Dziś są rodzicami trójki dzieci, a wszelkie kryzysy tylko wzmocniły ich relację.

Piotr Kraśko z żoną/YouTube @FAKT24

Jak informował portal "Życie Polska": NIEWIELE OSÓB WIE O TYM, JAK ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA SPĘDZA JAROSŁAW KACZYŃSKI. DLA PREZESA PIS TO NIE BĘDZIE WESOŁA WIGILIA. POLITYK MA SWÓJ RYTUAŁ

Przypomnij sobie: RADOSNE WIEŚCI W RODZINIE SZYMONA HOŁOWNI. LIDER POLSKI 2050 MA POWODY DO WZRUSZENIA. WSZYSTKO WYSZŁO NA JAW DZIĘKI ŚWIĄTECZNEMU NAGRANIU NA FACEBOOKU

Portal "Życie Polska" pisał również: STAN BORYS ZNALAZŁ SIĘ W NIESAMOWICIE TRUDNEJ SYTUACJI DLA ARTYSTY. WOKALISTA ZNALAZŁ SIĘ U LEKARZA PAVAROTTIEGO. JEST NADZIEJA NA POPRAWĘ JEGO STANU

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KSIĄŻĘ HARRY I MEGHAN MARKLE ZDECYDOWALI SIĘ NA ODWAŻNY KROK. Z OKAZJI ŚWIĄT DO SIECI TRAFIŁA RODZINNA FOTOGRAFIA PARY. MOŻNA ZOBACZYĆ ICH CÓRECZKĘ