Chyba już do wszystkich dotarły doniesienia związane z ostatnią sytuacją, jaka miała miejsce w rodzinnym domu Joanny Opozdy. Rodzinna awantura rozegrała się dokładnie 8 stycznia tego roku, w Busku – Zdroju.

Pojawiają się nowe fakty

Jak przypomina portal Pomponik, ojciec znanej aktorki zabarykadował się na terenie posesji i nie chciał wpuścić matki Joanny Opozdy, aby ta zabrała swoje rzeczy. Wraz z matką aktorki do rodzinnego domu przyjechał także Antoni Królikowski oraz siostra aktorki.

Na miejscu okazało się, że Dariusz Opozda zmienił zamki, aby nikt nie dostał się na teren posesji. Kobiety wezwały zatem ślusarza, aby pomógł im dostać się do domu. Wtedy też Dariusz Opozda użył broni i zaczął strzelać w stronę drzwi, gdzie stała jego córka.

Co więcej, ostatnio do redakcji portalu Pudelek nadesłano nagranie na którym to widać matkę Dariusza Opozdy – Marię Opozdę. Kobieta należy do partii Prawo i Sprawiedliwość, a w oddziale partii w Busku - Zdroju jest sekretarzem. Maria Opozda jest zatem osobą publiczną.

Sprawa jest w rękach policji

Na nagraniu widać, jak kobieta wykrzykuje słowa:

- Nic nie miała. Przyszła. U mnie mieszkała. Mieszkała u mnie.

Słowa te dotyczą prawdopodobnie Małgorzaty Opozdy, mamy znanej aktorki. Następnie Maria Opozda wytrąca telefon z ręki osoby, która nagrywa całe zajście. Potem widać jeszcze jak kobieta uderzyła Antka Królikowskiego.

Dodatkowo na nagraniu słychać także, jak jedna z osób mówi, że Dariusz Opozda strzelał w kierunku swojej rodzinny. Na co Maria Opozda odpowiada:

- Bardzo dobrze. Szkoda, że nie trafił.

Na ten moment całą sprawą zajmuje się policja. Czy konflikt zostanie rozwiązany i kto odpowie za swoje czyny?

Jak informował portal "Życie Polska": PROKURATURA OFICJALNIE ZAJĘŁA SIĘ SPRAWĄ ŻORY KOROLYOVA. DO WIADOMOŚCI PUBLICZNEJ TRAFIŁY INFORMACJE DOTYCZĄCE BADAŃ TANCERZA. SĄ WYNIKI EKSPERTYZY

Przypomnij sobie: POWALAJĄCE DONIESIENIA O BYŁEJ PIERWSZEJ DAMIE. MELANIA TRUMP UCIĘŁA PLOTKI O KRYZYSIE W MAŁŻEŃSTWIE. TAK BAWIŁA SIĘ Z DONALDEM TRUMPEM W SYLWESTRA

Portal "Życie Polska" pisał również: MIJA 10 LAT OD PORUSZAJĄCYCH WYDARZEŃ ZWIĄZANYCH Z KILKUMIESIĘCZNĄ MADZIĄ Z SOSNOWCA. KATARZYNA W. ODSIADUJE KARĘ 25 LAT POZBAWIENIA WOLNOŚCI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CÓRKA MARTY KACZYŃSKIEJ JEST JUŻ NASTOLATKĄ. NIEWIELE OSÓB ROZPOZNA DZIŚ MARTYNĘ. MŁODSZA CÓRKA BRATANICY JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO BARDZO WYDOROŚLAŁA