Od pewnego czasu Donald Tusk znów nieustannie pojawia się w mediach, a tematy z nim związane krzyczą do nas z pierwszych stron gazet i portali informacyjnych. Mało kto wie jednak, kim jest żona słynnego polityka i czym zajmowała się wcześniej.

Początki miłości

Jak podaje portal Lelum, żona Donalda Tuska – Małgorzata Tusk jest historyczką, absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego. To właśnie podczas studiów poznała swojego męża, który także studiował historię, na tym samym roku, co jego wybranka, jednak w innej grupie. Poznali się podczas jednej ze studenckich wycieczek do Stalowej Woli.

Co więcej, Donald Tusk nie przypadł młodej Małgosi do gustu od pierwszego wejrzenia. Mimo tego, mężczyzna chciał zawalczyć o miłość. Finalnie Małgorzata i Donald zaczęli się spotykać, a po kilku podróżach zdecydowali o ślubie. Oboje mieli wtedy tylko 21 lat, a rodzice Małgorzaty nie byli zbyt zadowoleni z takiej decyzji córki.

Razem pokonali kryzys

Dwa lata po ślubie na świecie pojawił się syn pary – Michał. Donald Tusk był wtedy niezwykle mocno zaangażowany w politykę, dużo czasu spędzał poza domem. Małgorzata Tusk wyznała w swojej autobiografii, że właśnie wtedy dopuściła się zdrady.

Donald Tusk nie pozwolił jednak, aby żona zostawiła go i odeszła z dzieckiem. Finalnie para uporała się z kryzysem i w 1987 roku na świat przyszła Kasia Tusk. Dopiero w 2005 roku Małgorzata i Donald Tusk wzięli ślub kościelny.

-Mam już 56 lat i stwierdziłam, że może zawalczę ostatni raz, pójdę na całość i napiszę o rodzinie i swoim życiu — powiedziała Małgorzata Tusk podczas rozmowy w programie „Dzień Dobry TVN”.

Jak informował portal "Życie Polska": PROKURATURA OFICJALNIE ZAJĘŁA SIĘ SPRAWĄ ŻORY KOROLYOVA. DO WIADOMOŚCI PUBLICZNEJ TRAFIŁY INFORMACJE DOTYCZĄCE BADAŃ TANCERZA. SĄ WYNIKI EKSPERTYZY

Przypomnij sobie: POWALAJĄCE DONIESIENIA O BYŁEJ PIERWSZEJ DAMIE. MELANIA TRUMP UCIĘŁA PLOTKI O KRYZYSIE W MAŁŻEŃSTWIE. TAK BAWIŁA SIĘ Z DONALDEM TRUMPEM W SYLWESTRA

Portal "Życie Polska" pisał również: MIJA 10 LAT OD PORUSZAJĄCYCH WYDARZEŃ ZWIĄZANYCH Z KILKUMIESIĘCZNĄ MADZIĄ Z SOSNOWCA. KATARZYNA W. ODSIADUJE KARĘ 25 LAT POZBAWIENIA WOLNOŚCI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CÓRKA MARTY KACZYŃSKIEJ JEST JUŻ NASTOLATKĄ. NIEWIELE OSÓB ROZPOZNA DZIŚ MARTYNĘ. MŁODSZA CÓRKA BRATANICY JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO BARDZO WYDOROŚLAŁA