Przez pewien czas Anna Popek oraz Tomasz Krupa tworzyli szczęśliwy związek. Mimo, że między zakochanymi było 11 lat różnicy, świetnie się dogadywali. Po roku ich relacji wyszło jednak na jaw, że postanowili się rozstać. Okazuje się, że do dziś nie zakończyli wielu spraw!

Głośne rozstanie

Para rozstała się w 2020 roku, jednak dopiero w ubiegłym roku Anna Popek zdecydowała się zabrać głos na temat jej nieudanego związku oraz rozstania!

- Miały miejsce pewne sytuacje związane z moją osobą. Chodziło o współpracę biznesową. Wiem, że pan Tomasz powoływał się na związek ze mną. Musiałam więc uprzedzić ewentualnych kontrahentów, że nie należy łączyć naszych nazwisk w żaden sposób – zaznaczyła Anna Popek w jednym z wywiadów dla „Twoje Imperium”.

Jak zakończy się sprawa?

Co więcej, teraz wyszło na jaw, że były partner kobiety jest jej winien sporą sumę pieniędzy, a mimo wezwań do zapłaty nie uregulował zadłużenia.

Do redakcji portalu Pomponik trafiło bowiem pismo, z którego jasno wynika, że Tomasz Krupa jest winien Annie Popek 9 tysięcy złotych wraz z odsetkami.

Warto także zaznaczyć, że wcześniej Tomasz Krupa odgrażał się, że pociągnie do konsekwencji prawnych swoją byłą partnerkę, za rzekome nieprawdziwe wypowiedzi na jego temat. Teraz okazuje się, że są to pomówienia, za które byłemu partnerowi celebrytki grozi grzywna lub też ograniczenie wolności. Jak zakończy się cała sprawa?

Jak informował portal "Życie Polska": PROKURATURA OFICJALNIE ZAJĘŁA SIĘ SPRAWĄ ŻORY KOROLYOVA. DO WIADOMOŚCI PUBLICZNEJ TRAFIŁY INFORMACJE DOTYCZĄCE BADAŃ TANCERZA. SĄ WYNIKI EKSPERTYZY

Przypomnij sobie: POWALAJĄCE DONIESIENIA O BYŁEJ PIERWSZEJ DAMIE. MELANIA TRUMP UCIĘŁA PLOTKI O KRYZYSIE W MAŁŻEŃSTWIE. TAK BAWIŁA SIĘ Z DONALDEM TRUMPEM W SYLWESTRA

Portal "Życie Polska" pisał również: MIJA 10 LAT OD PORUSZAJĄCYCH WYDARZEŃ ZWIĄZANYCH Z KILKUMIESIĘCZNĄ MADZIĄ Z SOSNOWCA. KATARZYNA W. ODSIADUJE KARĘ 25 LAT POZBAWIENIA WOLNOŚCI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CÓRKA MARTY KACZYŃSKIEJ JEST JUŻ NASTOLATKĄ. NIEWIELE OSÓB ROZPOZNA DZIŚ MARTYNĘ. MŁODSZA CÓRKA BRATANICY JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO BARDZO WYDOROŚLAŁA