Najnowsze nagranie, na którym pojawiła się jedna z najpopularniejszych dziennikarek telewizyjnych, Anna Popek właśnie podbija Internet! Kobieta pokazała swoje zupełnie nowe oblicze, którego nikt nie znał. Fani wręcz zaniemówili! O czym mowa?

Anna Popek należy do grona najbardziej rozpoznawalnych i lubianych przez oglądających Telewizję Polską widzów dziennikarek telewizyjnych, która od wielu lat przedstawia Polakom najważniejsze informacje z kraju oraz świata.

Kobieta od samego debiutu jako prezenterka, czyli od lat 90 związana jest ze stacją TVP i przez te wszystkie lata kariery prowadziła różne programy, zatem widzowie mieli okazję poznać ją w różnych wydaniach. Jednak takie, jakie zaprezentowała ostatnio zaskoczyło wszystkich!

Anna Popek nową gwiazdą TikToka! Czy tak wypada?!

Anna Popek w związku z premierą filmu “Bo we mnie jest seks” zaśpiewała popularny utwór o tej samej nazwie, przy tym tańcząc w studiu TVP. To nagranie zamieściła na swoim TikToku, a fani wręcz nie mogą w to uwierzyć. Jednogłośnie przyznali, że było to ryzykowne działanie ze względu na konsweratywne poglądy zarówno jej samej, jak i stacji TVP.

- Bo we mnie jest seks gorący jak samum. Bo we mnie jest seks, któż oprzeć się ma mu? Oglądaliście ten film, bo ja jeszcze nie - śpiewa prezenterka.