Nie da się ukryć, że zarówno Dorota Holecka, jak i Monika Olejnik to jedne z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek w naszym kraju. Okazuje się jednak, że jedna z pań cieszy się większą sympatią, a także większym zaufaniem Polaków.

Kto cieszy się większym zaufaniem?

Monika Olejnik to dziennikarka, która jest bezkompromisowa. W swoim programie stawia pod ścianą polityków wszystkich opcji, nie boi się poważnych i kontrowersyjnych tematów.

Danuta Holecka jest prowadzącą „Wiadomości” w Telewizji Polskiej, a jej najbardziej znanym atutem jest niewątpliwie, bogata mimika twarzy. Holecka prowadzi także wywiady z osobami ważnymi w polityce, lecz jej sposób rozmowy jest zdecydowanie inny niż ten, który wybiera Monika Olejnik.

Która z pań odniosła sukces w głosowaniu?

Dziennikarze portalu Super Express postanowili urządzić małe głosowanie na swoim profilu na Facebooku. Społeczność mogła głosować zgodnie z upodobaniem na Monikę Olejnik lub też na Danutę Holecką. Która z pań wygrała w głosowaniu?

Jak się okazuje, większą sympatią fanów cieszy się Monika Olejnik, która zyskała w głosowaniu aż 1600 głosów, podczas gdy Danuta Holecka otrzymała ich zaledwie 900.

- Tylko Pani Monika, bardzo mądra kobieta;

- Holecka jest elegancka, prezentuje się lepiej – brzmiały komentarze fanów, opublikowane pod postem z głosowaniem.