Nie da się ukryć, że ostatni czas w życiu Piotra Kraśki nie był najłatwiejszy. Znany dziennikarz przeżył bardzo trudne chwile, kiedy po zatrzymaniu przez policję wyszło na jaw, że od kilku lat porusza się samochodem bez uprawnień.

Piotr Kraśko okazał skruchę

Dziennikarz podczas wywiadu dla Super Expressu wyznał, że przez sześć lat jeździł autem mimo odebrania mu prawa jazdy. Piotr Kraśko doskonale wiedział, że nadszarpnął zaufanie społeczeństwa dlatego też niezwłocznie postanowił wydać oświadczenie w tej sprawie.

W swoim wpisie Piotr Kraśko przeprosił społeczność za swoje zachowanie i przyznał, że jest mu wstyd za to, co zrobił. Pod postem szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których to obserwatorzy dziennikarza wyrazili słowa wsparcia i zrozumienia.

Co dokładnie oznaczają słowa żony dziennikarza?

Jak podaje portal Super Express, Piotr Kraśko największe wsparcie ma jednak w swojej ukochanej żonie, Karolinie Ferenstein – Kraśko. Kobieta cały czas trwa przy swoim mężu i podtrzymuje go na duchu. Ostatnio na swoim profilu opublikowała wymowny wpis.

- Prawie gotowa!!! Dobra mina do złej gry. Bye, bye 2021! – brzmi post żony znanego dziennikarza, który zamieściła na swoim Instagramie.

Fani kobiety natychmiast zaczęli komentować fotografię, a wśród nich pojawiła się nawet Joanna Przetakiewicz, która zaznaczyła, że żona dziennikarza wygląda pięknie. Co jednak dokładnie oznacza wpis Karoliny Ferenstein – Kraśko i czy para nadal odczuwa poważne problemy w związku z ostatnim przewinieniem dziennikarza?

Jak informował portal "Życie Polska": WIELKIE ZAMIESZENIE WOKÓŁ MACIEJA STUHRA! AKTOR NIE MIAŁ LITOŚCI DLA WIZERUNKU TVP. TELEWIZJA POLSKA POSTANOWIŁA ODPOWIEDZIEĆ ARTYŚCIE. TO MOCNE SŁOWA

Przypomnij sobie: DOBRE WIEŚCI DLA MILIONÓW POLAKÓW. ZAPADŁA WAŻNA DECYZJA DOTYCZĄCA NASZYCH FINANSÓW. CHODZI O CENY PRĄDU, GAZU I PALIWA. PREMIER WYJAŚNIŁ SZCZEGÓŁY

Portal "Życie Polska" pisał również: JEST SZANSA NA ODWOŁANIE SIĘ DO ZUS W SPRAWIE ODRZUCENIA WNIOSKU O 500 PLUS DLA SENIORA. EMERYCI MUSZĄ PAMIĘTAĆ O JEDNYM. KLUCZOWY JEST TUTAJ CZAS

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIEPOKOJĄCE WIEŚCI DOTYCZĄCE MONIKI MILLER. WNUCZKA LESZKA MILLERA OD KILKU DNI ZNAJDUJE SIĘ W SZPITALU. LEKARZE ZDECYDOWALI SIĘ PRZEKAZAĆ DIAGNOZĘ