Nie da się ukryć, że Anna Przybylska była kochana i uwielbiana przez wielu Polaków. Nagła śmierć aktorki i to w młodym wieku spowodowała ogromną rozpacz wśród jej fanów.

Wiele osób nadal nie wierzy w to, że Anny Przybylskiej nie ma już z nami

Mimo wszystko, śmierć aktorki była największą tragedią dla jej partnera oraz trójki dzieci, których Anna Przybylska zostawiła na tym świecie. Gwiazda zmarła w 2014 roku, a więc od tragicznych wydarzeń upłynęło już sporo czasu. Oliwia Bieniuk, córka aktorki, stała się niesamowicie podobna do swojej mamy i właśnie stawia pierwsze kroki w show – biznesie. Okazuje się jednak, że nie tylko ona jest podobna do zmarłej gwiazdy.

Niesamowite podobieństwo!

Jak podaje portal Jastrząb Post, ostatnio w sieci pojawiły się świąteczne życzenia od Agnieszki Kubery, siostry Anny Przybylskiej. Jak się okazuje, kobieta ostatnio zmieniła swój image, bowiem postanowiła nieco odświeżyć swoją fryzurę. Obserwatorzy kobiety są jednak zaskoczeni zupełnie innym faktem. Okazuje się bowiem, że Edyta Kubera ma niemal identyczny głos, jak jej zmarła siostra!

- Kochani jeszcze z pracy, ale życzę Wam wszystkiego najlepszego na te święta. Spokoju, radości i miłości. Wszystkiego dobrego – życzyła Edyta Kubera na nagraniu.

Czy Wy również widzicie podobieństwo w głosie obu pań? To niesamowite!