Jak donosi serwis Jastrząb Post, Brigitte Marcon, żona prezydenta Francji długo dawała sobie radę z licznymi plotkami i oszczerstwami na swój temat, jednak tym razem już nie wytrzymała na absurdalne oskarżenia na swój temat i postanowiła złożyć pozew wobec osób, które ją pomawiają.

Nie da się ukryć, że małżeństwo Emmanuela Macrona ze starszą od niego o 25 lat Brigitte, która była jego nauczycielką w dzieciństwie budziło od samego początku ogromne kontrowersje. Jednak przez lata żona prezydenta Francji traktowała pomówienia i plotki na swój temat z dużą dozą dystansu. Choć długo nie przejmowała się negatywnymi komentarzami to tym razem powiedziała „dość”. Co wyprowadziło ją z równowagi?

Brigitte Macron idzie do sądu z pomawiającymi ją osobami. Zarzucają jej, że ukrywa to, iż kiedyś była mężczyzną!

Plotki tego rodzaju zalewają francuski Internet od kilku tygodni, co mocno wpływa nie tylko na wizerunek samej Pierwszej Damy Francji, ale przede wszystkim na obraz samego prezydenta. Według „The Times” pogłoski o rzekomej korekcie płci dokonanej w latach 80. przez Brigitte powstały już we wrześniu. Pogłoski te rozsiewane są przez pisma związane z prawicą.

Na pytanie o to, jak miała zostać mamą trójki dzieci publicyści odpowiadają, że dzieci z poprzedniego małżeństwa żony prezydenta Francji urodziła inna kobieta. Brigotte Marcon ma dość i postanowiła podjąć kroki prawne.

- To pogłoski bez żadnych podstaw. Pani Macron postanowiła wszcząć postępowanie, jest w toku – wyjaśnił w rozmowie z agencją AFP prawnik Jean Ennochi.

Plotki te pojawiły się na chwilę przed startem kampanii przed wyborami prezydenckimi, które we Francji przypadną na wiosnę 2022 roku. Nie wiadomo, czy obecny prezydent zdecyduje się kandydować kolejny raz.

Prezydent Francji z żoną/YouTube @Le Point

Jak informował portal "Życie Polska": WIADOMO JUŻ, JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ BOŻE NARODZENIE W DOMU ZENKA MARTYNIUKA. KRÓL DISCO POLO OPOWIEDZIAŁ O RODZINNYCH ZWYCZAJACH. JEGO ŻONA TO MISTRZYNI

Przypomnij sobie: WIELU NIE POZNA DANUTY WAŁĘSY NA ZDJĘCIACH SPRZED LAT. ZMIANA WYGLĄDU BYŁEJ PIERWSZEJ DAMY JEST POWALAJĄCA. DZIŚ NIE PRZYPOMINA SIEBIE Z 1990 ROKU

Portal "Życie Polska" pisał również: KIEPSKIE WIEŚCI DLA EMERYTÓW W POLSCE. DOSZŁO DO SPORYCH ZMIAN W ZAKRESIE LEKÓW NA AKTUALNEJ LIŚCIE REFUNDACYJNEJ. WIELU OSÓB NIE BĘDZIE NA NIE STAĆ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIEZWYKLE SMUTNE WIEŚCI TRAFIŁY DO MEDIÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD UTALENTOWANEGO TANCERZA, ZNANEGO Z „TAŃCA Z GWIAZDAMI”. DO BLISKICH PŁYNĄ KONDOLENCJE