Zenek Martyniuk wraz z rodziną niezwykle radośnie celebruje święta Bożego Narodzenia, które są dla niego i jego bliskich magicznym czasem. Jednak w tym roku Martyniukowie przeżyli naprawdę wiele niemiłych chwil, spowodowanych głównie przez ich jedynego syna Daniela. 32-latek wpierw stracił prawo jazdy i trafił do aresztu, potem w atmosferze skandalu rozwiódł się z żoną, a kilka dni temu obraził sędzię, która wydała wyrok w jego sprawie. Spowodował też awanturę w warszawskim sklepie.

Od pewnego czasu tabloidy rozpisują się na temat sytuacji domowej Zenka Martyniuka, a w wielu tytułach pojawiły się nawet plotki o możliwym rozstaniu pary. Sam gwiazdor disco polo zdementował te doniesienia, przekonując, że w jego małżeństwie zdarzają się niesnaski, jednak to nic poważnego.

Jak będą wyglądać święta Zenka Martyniuka? Gwiazdor zdradził, jak wyglądają święta w jego domu. Jakie potrawy piosenkarz lubi najbardziej?

Martyniukowie mają nadzieję, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą dla nich spokojne i harmonijne. W rozmowie z „Faktem” Zenek Martyniuk opowiedział o tym, jak wyglądają w ich domu tradycje świąteczne. Okazuje się, że wraz z synem zajmują się dekorowaniem domu, a niepodzielne miejsce w kuchni zajmuje ukochana żona piosenkarza, Danuta.

- Danusia uwielbia przebywać w kuchni. Na okrągło by w niej siedziała. Przepysznie gotuje, ma do tego dar, więc nie wchodzę jej w paradę – wyjawił.

Zenek przyznał też, że uwielbia potrawy rybne na Boże Narodzenie – zajada się halibutem czy rybą po grecku. Na Wigilii pojawi się 12 potraw zgodnie z tradycją.

Zenek i Danuta Martyniukowie/YouTube @Kozaczek

Jak informował portal "Życie Polska": ZENEK MARTYNIUK I JEGO ZONA DANUTA ZNALEŹLI SIĘ W TRUDNYM MOMENCIE. KRÓL DISCO POLO OTWARCIE MÓWI O SYTUACJI W MAŁŻEŃSTWIE. MÓWI SIĘ O ICH ROZWODZIE

Przypomnij sobie: WALORYZACJA EMERYTUR I RENT W 2022 ROKU OSIĄGNIE REKORDOWY PRÓG. WIADOMO JUŻ, O ILE POWIĘKSZĄ SIĘ ŚWIADCZENIA SENIORÓW W POLSCE. TO SPORE PIENIĄDZE

Portal "Życie Polska" pisał również: NOWA PORAŻAJĄCA WIZJA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO. JASNOWIDZ Z CZŁUCHOWA JUŻ WIE, CO CZEKA ŚWIAT W PRZYSZŁOŚCI. JEST PRZEKONANY, ŻE BĘDZIE ŻYŁO SIĘ GORZEJ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SMUTNY WPIS MARCINA MROCZKA NA INSTAGRAMIE. AKTOR „M JAK MIŁOŚĆ” ZMAGA SIĘ Z CHOROBĄ, A JEGO ŻONA WYLECIAŁA NA WAKACJE. WIELKI ŻAL GWIAZDY SERIALU