To naprawdę smutne wieści dla wszystkich fanów znanego tancerza, którego mogliśmy oglądać w kolejnych sezonach „Tańca z Gwiazdami”. Jak informuje serwis Wirtualna Polska, w wieku zaledwie 34 lat zmarł Żora Korolyov. O śmierci niezwykle utalentowanego tancerza poinformowała w nocy z 21 na 22 grudnia jego życiowa partnerka, Ewelina Bator.

Ukochana tancerza pożegnała go we wzruszającym wpisie w mediach społecznościowych, dziękując mu za 5 lat wspólnej drogi.

- Kochamy Cię. Wierzcie mi - też w to nie wierzę. Długo nie uwierzę. I na ten moment to co się stało potrzebuje ciszy... – napisała Ewelina Bator, a pod zdjęciem uzupełniającym wpis pojawiła się masa poruszających komentarzy.

Nie żyje Żora Korolyov. 34-letni tancerz zmarł 21 grudnia. Do bliskich artysty płyną kondolencje

Jak udało się nieoficjalnie dowiedzieć „Super Expressowi”, przyczyną śmierci tancerza miało być zapalenie mięśnia sercowego. Tancerz miał zasłabnąć w domu, gdzie znalazła go ukochana. Mimo wezwania karetki i reanimacji Korolyova nie udało się uratować.

Żora Korolyov był doskonale znany polskiej publiczności m.in. z występów z „Tańca z Gwiazdami”. Tancerz, choreograf i przedsiębiorca pochodził z Ukrainy, a w Polsce zdobył tytuł młodzieżowego Mistrza Polski i stał się reprezentantem naszego kraju na mistrzostwach świata w tańcu towarzyskim.

W „Tańcu z Gwiazdami” wystąpił jako partner i trener takich gwiazd jak Katarzyna Cerekwicka, Isis Gee czy Agnieszka Cegielska. Gdy show przeniosło się do Polsatu, zatańczył z Karoliną Gorczycą, Dominikią Gwit i Martyną Kupczyk.

Jak informował portal "Życie Polska": ZENEK MARTYNIUK I JEGO ZONA DANUTA ZNALEŹLI SIĘ W TRUDNYM MOMENCIE. KRÓL DISCO POLO OTWARCIE MÓWI O SYTUACJI W MAŁŻEŃSTWIE. MÓWI SIĘ O ICH ROZWODZIE

Przypomnij sobie: WALORYZACJA EMERYTUR I RENT W 2022 ROKU OSIĄGNIE REKORDOWY PRÓG. WIADOMO JUŻ, O ILE POWIĘKSZĄ SIĘ ŚWIADCZENIA SENIORÓW W POLSCE. TO SPORE PIENIĄDZE

Portal "Życie Polska" pisał również: NOWA PORAŻAJĄCA WIZJA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO. JASNOWIDZ Z CZŁUCHOWA JUŻ WIE, CO CZEKA ŚWIAT W PRZYSZŁOŚCI. JEST PRZEKONANY, ŻE BĘDZIE ŻYŁO SIĘ GORZEJ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SMUTNY WPIS MARCINA MROCZKA NA INSTAGRAMIE. AKTOR „M JAK MIŁOŚĆ” ZMAGA SIĘ Z CHOROBĄ, A JEGO ŻONA WYLECIAŁA NA WAKACJE. WIELKI ŻAL GWIAZDY SERIALU