Jan Frycz to jeden z najpopularniejszych, a przez wiele kobiet uznawany za najprzystojniejszego aktora w naszym kraju. Okazuje się jednak, że w ostatnim czasie w życiu aktora doszło do pewnych komplikacji.

Skutki wypadku sprzed lat odczuwa do dziś

Jak przypomina portal Pomponik, w 2015 roku Jan Frycz uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Aktor stracił wówczas panowanie nad autem, którym kierował, wskutek czego doszło do dachowania, a finalnie samochód wraz z mężczyzną znalazł się w rowie.

Wypadek ten spowodował, że aktor doznał poważnego urazu kręgosłupa, z którym zmaga się do dziś, mimo upływu sześciu lat od wypadku. Ostatnio Jan Frycz został poddany operacji, która na szczęście zakończyła się pomyślnie. Teraz aktora czeka jednak długa i mozolna rehabilitacja, dzięki której będzie mógł wrócić do pełnej sprawności.

Aktor docenił ogromne szczęście

Jak wyznał sam aktor, dzięki operacji w pełni docenił to, jak ważne jest posiadanie drugiej osoby, która darzy nam bezwarunkową miłością.

- Najważniejszy jest szczęśliwy związek, w którym jestem od kilkunastu lat z Małgosią, i relacje z dziećmi. Kiedyś śmiałem się, gdy ktoś mówił, że najcenniejszy jest czas spędzony z rodziną. A teraz widzę, że to ma właśnie sens – mówił aktor podczas jednego z wywiadów.