Od pewnego czasu Monika Miller nie kryje, że ma poważne problemy ze zdrowiem. Niestety, w ostatnim czasie stan kobiety znów uległ pogorszeniu, a dodatkowo wnuczka polityka spotkała się z ogromną falą hejtu.

Co się dzieje ze zdrowiem Moniki Miller

Podczas jednej z rozmów z dziennikarzami Super Expressu, Monika Miller wyznała, że guz nie jest jedynym problemem zdrowotnym z jakim się zmaga. Młoda kobieta wyznała, że była już u wielu lekarzy i ostatecznie stwierdzono, że cierpi na kolejną, nieuleczalną chorobę.

- Fibromialgia, co tłumaczy wiele rzeczy. Jeśli wiadomo, jaka jest diagnoza, wiadomo jak leczyć. Nadal będziemy szukać powodu, dlaczego nie mogę oddychać i czemu mam kaszel i duszności. Chodzę już 3 miesiące od lekarzy do lekarzy i w końcu skończyło się szpitalem. Dużo rzeczy się dowiedziałam, dużo chorób złapałam – wyznała Monika Miller podczas jednego z wywiadów dla Super Expressu.

Monika Miller zaznacza, że to koniec mówienia o problemach

To jednak nie koniec jej problemów. Monika Miller oświadczyła, że nie będzie już więcej informować swoich obserwatorów o stanie jej zdrowia. Młoda kobieta przez długi czas relacjonowała na swoim Instagramie pobyt w szpitalu. Chciała tym sposobem nie tylko informować obserwatorów co jej dolega, ale pokazać, że wszyscy muszą zmagać się z problemami i nie zawsze jest kolorowo.

Niestety, Monika Miller została przez to mocno skrytykowana. Wiele osób zarzuciło jej bowiem, że kobieta chce się wybić poprzez swoją chorobę. Wnuczka polityka zdementowała te plotki i zaznaczyła, że więcej nie będzie już mówić publicznie o swoim zdrowiu.

Co więcej, Leszek Miller w rozmowie z dziennikarzami Super Expressu zaznaczył, że będzie cały czas wspierać swoją wnuczkę i całą rodzina wierzy, że wszystko zakończy się pomyślnie.

Jak informował portal "Życie Polska": EWA KRAWCZYK STRONI OD LUKSUSÓW. WDOWA PO KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU ZAPROSIŁA KAMERY DO DOMU. JAK MIESZKA KOBIETA

Przypomnij sobie: JEST REAKCJA PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY NA FILMIK OPUBLIKOWANY PRZEZ WOJTKA SAWICKIEGO. CZY GŁOWA PAŃSTWA NEGUJE PROBLEMY OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

Portal "Życie Polska" pisał również: BARBARA KURDEJ-SZATAN TRACI CODZIENNIE POTĘŻNE PIENIĄDZE NA INSTAGRAMIE. AKTORKA MIERZY SIĘ Z KONSEKWENCJAMI SWOJEGO WPISU. ZARABIAŁA WIELKIE SUMY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: TEGOROCZNA ZIMA MOŻE PRZYSPORZYĆ NAM WIELU PROBLEMÓW Z PRĄDEM! RZĄDOWE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA RADZI JAK PRZETRWAĆ EWENTUALNE AWARIE