Od dawna Michał Wiśniewski nie ukrywał, że jego życie nie należało do najłatwiejszego. Szczególnie mocno ubolewa nad czasem swoje dzieciństwa, które było dla niego bardzo trudne. Ostatnio w rozmowie z dziennikarzem portalu Pomponik wyznał nieco więcej prawdy na temat tamtych czasów.

Jakie było dzieciństwo muzyka?

Jak zaznaczył Wiśniewski podczas rozmowy, dużą część swoje dzieciństwa spędził w domu dziecka. Gwiazdor wyznał, że jest szczęśliwy z tego powodu, bowiem to właśnie dom dziecka uratował jego życie.

- Tego się nie da zapomnieć, ale jestem z tego dumny. Ja miałem dużo szczęścia, że trafiłem do domu dziecka. Czasami dom dziecka potrafi uratować życie - wyznał Michał Wiśniewski podczas rozmowy.

Gwiazdor zaznaczył, że przez pewien czas przebywał u rodziny zastępczej, jednak tego czasu nie wspomina zbyt dobrze.

Wiśniewski wyznał, że nie sprawiał problemów

Michał Wiśniewski dodał, że kiedy był dzieckiem najbardziej brakowało mu miłości. Co więcej, bardzo doceniał to, że choćby przez chwilę ktoś o nim pomyślał. Dom dziecka nauczył go bowiem doceniania nawet drobnych gestów ze strony drugiej osoby.

Muzyk podczas rozmowy przyznał także, że jako dziecko nie sprawiał problemów wychowawczych. Był bardzo nieśmiały i grzeczny, ale jak dodał, umiał sobie poradzić w każdej sytuacji.