Nie da się ukryć, że śmierć Kamila Durczoka była dla wielu osób dość dużym szokiem. Wiadomo było, że znany dziennikarz już od dłuższego czasu poważnie choruje, jednak nikt nie dopuszczał do siebie myśli o jego śmierci.

Wiele osób nadal nie może pogodzic się ze śmiercią znanego dziennikarza

Jak podaje portal Pomponik, Kamil Durczok zmarł 16 listopada tego roku. Dzień wcześniej, w godzinach popołudniowych, dziennikarz znalazł się w szpitalu. Niestety, stan zdrowia Kamila Durczoka był niezwykle ciężki. Mężczyzna od razu trafił na oddział anestezjologii i intensywnej terapii.

Mimo starań lekarzy, życia Kamila Durczoka nie udało się już uratować. Jak podano do oficjalnej informacji, powodem śmierci dziennikarza było zatrzymanie krążenia oraz poważna choroba przewlekła.

Kto zostawił symboliczny kwiat na mogile Kamila Durczoka?

19 listopada odbył się pogrzeb Kamila Durczoka. W ostatniej drodze dziennikarza uczestniczyło wiele znanych osób. Co więcej, rodzina nie życzyła sobie, aby na pogrzebie obecne były media.

Od niemal miesiąca na grobie Kamila Durczoka nieustannie palą się znicze i wciąż pojawiają się nowe kwiaty. Jak podał portal Fakt, niedawno w miejscu ostatniego spoczynku dziennikarza ktoś złożył białą różę. Czego symbolem ma być kwiat i kto zostawił go na grobie Kamila Durczoka?