Hanna i Antoni Gucwiński przez wiele lat prowadzili znany wszystkim program „Z kamerą wśród zwierząt”. Co więcej, Antoni Gucwiński był także dyrektorem ZOO we Wrocławiu.

Śmierć męża mocno wpłynęła na Hannę Gucwińską

Kilka dni temu w mediach pojawiła się bardzo przykra wiadomość o śmierci Antoniego Gucwińskiego. Jak potwierdziła jego żona, przyczyną zgonu było zakażenie koronawirusem. Teraz w ciężkim stanie znajduje się Hanna Gucwińska.

– Już w domu była słaba, ale teraz jej stan trochę się pogorszył. […] Nie wiadomo, czy to koronawirus. Lekarze przeprowadzają dokładne badania. Jak z nią rozmawiałam, była bardzo słaba – wyznała, podczas rozmowy z dziennikarzami Super Expressu, przyjaciółka Hanny Gucwińskiej – Alicja Kluz.

Stan kobiety jest poważny

Co więcej, przyjaciółka kobiety wyznała także, że Hanna Gucwińska bardzo mocno podupadła na siłach po stracie ukochanego męża. Para przeżyła bowiem razem prawie 60 lat.

Obecnie, jak podaje portal Lelum, Hanna Gucwińska przebywa na oddziale zakaźnym, we wrocławskim szpitalu przy ulicy Koszarowej. Powodem hospitalizacji jest zapalenie płuc, które z kolei jest konsekwencją zakażenia koronawirusem. Obecnie 89 – letnia kobieta jest poddana tlenoterapii.

Warto także zaznaczyć, że na ten moment magistrat we Wrocławiu podjął decyzję o przeniesieniu pogrzebu Antoniego Gucwińskiego, który miał odbyć się w ten piątek. Ostatnie pożegnanie mężczyzny zostanie zorganizowane dopiero po świętach.

Jak informował portal "Życie Polska": WYSZŁA NA JAW NAJWIĘKSZA TAJEMNICA MAŁŻEŃSTWA WAŁĘSÓW. DANUTA WAŁĘSA MUSIAŁA ZMAGAĆ SIĘ Z WIELKIMI TRUDNOŚCIAMI. CO ZDRADZIŁA BYŁA PIERWSZA DAMA

Przypomnij sobie: WIADOMO, ILE W TYM ROKU ZAPŁACIMY ZA WIGILIJNEGO KARPIA. CENY RÓŻNIĄ SIĘ ZNACZĄCO W GOSPODARSTWACH RYBNYCH I SIECIACH SKLEPÓW. GDZIE JEST NAJTANIEJ

Portal "Życie Polska" pisał również: JEST SZANSA NA ODWOŁANIE SIĘ DO ZUS W SPRAWIE ODRZUCENIA WNIOSKU O 500 PLUS DLA SENIORA. EMERYCI MUSZĄ PAMIĘTAĆ O JEDNYM. KLUCZOWY JEST TUTAJ CZAS

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KURZ BYWA PRAWDZIWĄ ZMORĄ NIEMAL KAŻDEGO Z NAS. JEST BANALNA METODA NA POZBYCIE SIĘ GO WRAZ Z ROZTOCZAMI. ŚRODEK KOSZTUJE TYLKO KILKA ZŁOTYCH