Jak podaje portal Pomponik, pierwsze problemy z prawem znanego dziennikarza zaczęły się w 2009 roku. Wówczas to, Piotr Kraśko stracił swoje prawo jazdy, a powodem tego była nadmierna prędkość.

Piotr Kraśko złamał prawo

Co więcej, dziennikarz ponownie w 2015 roku utracił uprawnienia do kierowania pojazdami silnikowymi. Ostatnio okazało się jednak, że dziennikarz nic sobie z tego nie zrobił. Podczas rutynowej kontroli wyszło na jaw, że Piotr Kraśko prowadził auto bez stosownych uprawnień.

Finalnie, Piotr Kraśko musi zapłacić 7500 złotych grzywny, a do przyszłego roku może podróżować tylko jako pasażer. Mimo, że po zabraniu mu dokumentów w 2015 roku, dziennikarz od razu ponownie wyrobił sobie uprawnienia na kategorię B+E, to na razie musi nieco poczekać z ich wykorzystaniem.

Dziennikarz postanowił przeprosić fanów

Okazuje się jednak, że Piotr Kraśko postanowił sam skomentować całe zamieszanie wywołane jego zachowaniem. Dziennikarz chciał wytłumaczyć się przed swoimi fanami i zrobił to za pośrednictwem Instagrama.

- (…) Odpowiadając na bardzo zasadne w tej sprawie pytanie: co on miał w głowie? Cokolwiek to było - było to bardzo głupie. I wstyd mi za to. Poniosłem konsekwencje prawne. Ale rozumiem, jak bardzo zawiodłem Państwa zaufanie. Zrobię wszystko, by na nie zasługiwać. Przepraszam. Bardzo wszystkich Państwa przepraszam – napisał dziennikarz na swoim profilu.

Pod postem pojawiły się słowa wsparcia od fanów, którzy uznali, że każdemu może zdarzyć się pomyłka i każdy z nas powinien dostać kolejną szansę.

Jak informował portal "Życie Polska": JEST REAKCJA PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY NA FILMIK OPUBLIKOWANY PRZEZ WOJTKA SAWICKIEGO. CZY GŁOWA PAŃSTWA NEGUJE PROBLEMY OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

Przypomnij sobie: TEGOROCZNA ZIMA MOŻE PRZYSPORZYĆ NAM WIELU PROBLEMÓW Z PRĄDEM! RZĄDOWE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA RADZI JAK PRZETRWAĆ EWENTUALNE AWARIE

Portal "Życie Polska" pisał również: BARBARA KURDEJ-SZATAN TRACI CODZIENNIE POTĘŻNE PIENIĄDZE NA INSTAGRAMIE. AKTORKA MIERZY SIĘ Z KONSEKWENCJAMI SWOJEGO WPISU. ZARABIAŁA WIELKIE SUMY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KONTROWERSYJNA SYTUACJA W PROGRAMIE "ROLNIK SZUKA ŻONY"! WIDZOWIE SĄ ZASKOCZENI TAKIM OBROTEM SPRAW