Jak donosi „Super Express”, Piotr Kraśko doczekał się wyroku skazującego! Okazuje się, że Sąd Rejonowy w Łomży uznał dziennikarza TVN za winnego prowadzenia pojazdu mechanicznego, mimo tego, że cofnięto mu uprawnienia. Zaskakująca jest liczba lat, w ciągu których gwiazdor telewizji jeździł samochodami bez prawa jazdy – to aż 6 lat!

Co ciekawe, dziennikarz z rozmowie z „SE” przyznał się do popełnionego czynu. Jak to mogło się wydarzyć? Doniesienia mediów na temat Piotra Kraśki są porażające! Dziennikarz miał wpaść przez zupełny przypadek w kwietniu podczas rutynowej kontroli.

Piotr Kraśko uznany winnym jazdy samochodem bez uprawnień! Dziennikarz przyznał się do winy. Jeździł bez prawka przez 6 lat!

Sprawa ma początek w kwietniu tego roku, gdy na terenie województwa podlaskiego Krąsko został zatrzymany do rutynowej kontroli, a policjanci odkryli, że nie tylko nie ma prawa jazdy, ale i cofnięte uprawnienia. W świetle przepisów o ruchu drogowym jest to przestępstwo. Prokuratura postawiła mu zarzuty, a dziennikarz przyznał się do winy i został skazany na 7,5 tysiąca złotych grzywny, a także kolejny rok zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Prokuratura odwołała się od wyroku nakazowego i w normalnym trybie sąd podtrzymał swoją decyzję. Mimo kolejnych zapowiedzi prokuratury, żądającej 2 lat pozbawienia wolności dla Piotra Kraśki do apelacji nie doszło. Tym samym wyrok jest prawomocny.

Kraśko w 2009 roku stracił prawo jazdy za punkty karne, a w 2014 roku zatrzymano mu ponownie uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Aby móc je odzyskać dziennikarz musiałby ponownie zdać egzamin, jednak tego nie zrobił. Tym samym, aż do kontroli w kwietniu jeździł samochodem bez uprawnień. Jak zapewnia, po tym czasie przystąpił do egzaminu i go zdał, a nawet zrobił dodatkową kategorię B+E.

Jak informował portal "Życie Polska": AGATA DUDA ZADAŁA SZYKU PODCZAS CHARYTATYWNEGO KONCERTU. PIERWSZA DAMA POSTAWIŁA NA WYJĄTKOWO WYRAFINOWANĄ KLASYKĘ. OLŚNIŁA NIEMAL WSZYSTKICH GOŚCI

Przypomnij sobie: MONIKA MILLER ZNALAZŁA SIĘ W SZPITALU. WNUCZKA BYŁEGO PREMIERA POLSKI ZMAGA SIĘ NIEULECZALNĄ CHOROBĄ. PORUSZAJĄCE WYZNANIE CELEBRYTKI NA INSTAGRAMIE

Portal "Życie Polska" pisał również: DOROTA WELLMAN W MOCNYCH SŁOWACH O AGACIE DUDZIE. DZIENNIKARKA W ZASKAKUJĄCY SPOSÓB ODPOWIEDZIAŁA NA ISTOTNE PYTANIE O PIERWSZĄ DAMĘ. O CO CHODZI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JEST RATUNEK DLA ZWIĘDNIĘTYCH ROŚLIN DONICZKOWYCH. MOŻNA ŁATWO IM POMÓC WYKORZYSTUJĄC MOC NATURY. TRZEBA PODLAĆ JE RAZ W TYGODNIU SPECJALNYM NAPAREM