Ostatni czas w życiu Basi Kurdej – Szatan nie należy do najłatwiejszych. Po niefortunnym wpisie gwiazda będzie mieć ogromne problemy z odbudową swojego wizerunku w mediach. Co zamierza?

Aktorka żałuje tego, co zrobiła?

Jak doskonale pamiętamy, Barbara Kurdej – Szatan zamieściła w mediach wpis dotyczący sytuacji na wschodniej granicy Polski. W mocnych słowach skomentowała wówczas zachowanie funkcjonariuszy Straży Granicznej. Mimo, iż aktorka dość szybko usunęła post, to i tak został on rozpowszechniony w mediach społecznościowych.

W konsekwencji Basia Kurdej – Szatan straciła pracę w Telewizji Polskiej. Nie zobaczymy jej już w popularnym serialu „M jak miłość”. Co więcej, sprawą wpisu i wypowiedzią aktorki zajęła się prokuratura.

Jakie kroki podejmie dalej?

Jak podaje portal Pomponik, obecnie Basia Kurdej – Szatan skupia się na tym, aby nieco odbudować swój wizerunek. Gwiazda w wywiadzie z dziennikarzami Pomponika wyznała, że planuje przenieść swoją działalność do teatru, ale to nie wszystko!

- Bardzo kocham teatr, przede mną nowe spektakle. To nie będzie jeden spektakl, a kilka. Ponadto będzie emisja programu, który kręciłam w wakacje. Będzie też film ze mną w roli głównej, który kręciliśmy teraz we wrześniu i październiku – mówiła aktorka podczas wywiadu.

Co więcej, Basia Kurdej – Szatan dodała, że otrzymała ogromne wsparcie od swoich bliskich oraz przyjaciół. Dodała także, że nie będzie komentować tego, kto i jak ją ocenił, bowiem każdy przed sobą powinien przyznać się, czy jest nieskazitelny.

Jak informował portal "Życie Polska": JEST REAKCJA PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY NA FILMIK OPUBLIKOWANY PRZEZ WOJTKA SAWICKIEGO. CZY GŁOWA PAŃSTWA NEGUJE PROBLEMY OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

Przypomnij sobie: TEGOROCZNA ZIMA MOŻE PRZYSPORZYĆ NAM WIELU PROBLEMÓW Z PRĄDEM! RZĄDOWE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA RADZI JAK PRZETRWAĆ EWENTUALNE AWARIE

Portal "Życie Polska" pisał również: BARBARA KURDEJ-SZATAN TRACI CODZIENNIE POTĘŻNE PIENIĄDZE NA INSTAGRAMIE. AKTORKA MIERZY SIĘ Z KONSEKWENCJAMI SWOJEGO WPISU. ZARABIAŁA WIELKIE SUMY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KONTROWERSYJNA SYTUACJA W PROGRAMIE "ROLNIK SZUKA ŻONY"! WIDZOWIE SĄ ZASKOCZENI TAKIM OBROTEM SPRAW