Paweł Królikowski odszedł od nas dokładnie 27 lutego ubiegłego roku. Wiele osób nie mogło uwierzyć w to, że aktora nie ma już z nami. Nie da się jednak ukryć, że śmierć Pawła Królikowskiego była największym ciosem dla jego rodziny.

Wiele osób nadal w to nie wierzy

Jak przypomina portal Super Express, aktor jakiś czas przed śmiercią poddany był operacji usunięcia tętniaka mózgu. Niestety, rokowania nie były najlepsze. Sama żona artysty, Małgorzata Ostrowska – Królikowska wyznała, że lekarze przygotowywali rodzinę na najgorsze.

Paweł Królikowski tuż przed śmiercią poznał swojego pierwszego wnuka, syna Jana Królikowskiego. Jak doskonale wiemy, niebawem na świecie pojawi się kolejne dziecko w rodzinie Królikowskich – owoc miłości Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego.

Aktorka wspomina ukochanego męża

Po śmierci Pawła Królikowskiego, jego żona bardzo mocno angażuje się w życie swoich dzieci. Co więcej, aktorka mocno udziela się w sieci, szczególnie na Instagramie, gdzie prowadzi konto, na którym zamieszcza rodzinne fotografie. Na profilu Małgorzaty Ostrowskiej – Królikowskiej bardzo często pojawiają się także zdjęcia wspominające zmarłego męża.

Nie inaczej było i tym razem. Aktorka opublikowała bowiem zdjęcie, na którym widać jak rodzina Królikowskich bawi się w śniegu. Z fotografii bije niesamowita radość i energia.

Pod postem niemal natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy, a fani aktorki w ciepłych słowach wspominali jej zmarłego męża i nie szczędzili miłych słów dla całej rodziny Królikowskich.

Jak informował portal "Życie Polska": NIEOCZEKIWANE SŁOWA KUBY WOJEWÓDZKIEGO. KRÓL TVN-U WYRAZIŁ SWOJE ZDANIE NA TEMAT SYTUACJI ZWIĄZANEJ Z BASIĄ KURDEJ - SZATAN

Przypomnij sobie: TEGOROCZNA ZIMA MOŻE PRZYSPORZYĆ NAM WIELU PROBLEMÓW Z PRĄDEM! RZĄDOWE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA RADZI JAK PRZETRWAĆ EWENTUALNE AWARIE

Portal "Życie Polska" pisał również: BARBARA KURDEJ-SZATAN TRACI CODZIENNIE POTĘŻNE PIENIĄDZE NA INSTAGRAMIE. AKTORKA MIERZY SIĘ Z KONSEKWENCJAMI SWOJEGO WPISU. ZARABIAŁA WIELKIE SUMY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JEST REAKCJA PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY NA FILMIK OPUBLIKOWANY PRZEZ WOJTKA SAWICKIEGO. CZY GŁOWA PAŃSTWA NEGUJE PROBLEMY OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI