Zofia Zborowska bardzo chętnie udziela się na Instagramie, gdzie nieustannie relacjonuje swoje życie. Aktorka jest żoną znanego siatkarza – Andrzeja Wrony. Co więcej, pięć miesięcy temu para została szczęśliwymi rodzicami! Na świat przyszła bowiem ich córeczka – Nadzieja.

Aktorka wyznała prawdę

Od tego czasu na Instagramie gwiazdy nieustannie pojawiają się treści związane z małą córeczką i kwestiami opieki. Można także zauważyć, że Zofia Zborowska jest bardzo mocno związana ze swoją rodziną, która często pojawia się na jej profilu.

Jak podaje portal Plotek, ostatnio znana aktorka podzieliła się ze swoimi obserwatorami przemyśleniami związanymi z Bożym Narodzeniem. Jak wyznała Zofia Zborowska, ona sama jest osobą niewierzącą, jednak nie będzie rezygnować z obchodzenia świąt.

Zofia Zborowska opowiedziała o znaczeniu świąt

Aktorka wyznała, że spora część jej rodziny to osoby wierzące, natomiast dla niej święta mają wartość sentymentalną! Z tego też powodu decyduje się na ich celebrację. Co więcej, Zofia Zborowska postanowiła nieco wyjaśnić znaczenie i pochodzenie Bożego Narodzenia!

- Wiecie, dlaczego święta Bożego Narodzenia są obchodzone akurat w grudniu, w tym czasie? Bo nie ma to nic wspólnego z urodzinami Jezusa. Urodził się albo na wiosnę, albo na jesieni. Natomiast chodziło o to, aby poganie mieli łatwe przejście na właściwą wiarę. Słowianie 24 grudnia obchodzili święto słońca – zaznaczyła aktorka na swoim Instagramie.

A jakie Wy macie zdanie na temat Bożego Narodzenia? Obchodzicie z powodu wiary, czy może tak jak Zofia Zborowska, jest to dla Was tradycja i niezwykle ważny czas spędzony w rodzinnym gronie?

Jak informował portal "Życie Polska": JEST REAKCJA PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY NA FILMIK OPUBLIKOWANY PRZEZ WOJTKA SAWICKIEGO. CZY GŁOWA PAŃSTWA NEGUJE PROBLEMY OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

Przypomnij sobie: TEGOROCZNA ZIMA MOŻE PRZYSPORZYĆ NAM WIELU PROBLEMÓW Z PRĄDEM! RZĄDOWE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA RADZI JAK PRZETRWAĆ EWENTUALNE AWARIE

Portal "Życie Polska" pisał również: BRYTYJCZYCY NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEJ SYTUACJI! WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO, ŻE KSIĄŻĘ KAROL NIE BĘDZIE CHCIAŁ ZASIAŚĆ NA TRONIE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KONTROWERSYJNA SYTUACJA W PROGRAMIE "ROLNIK SZUKA ŻONY"! WIDZOWIE SĄ ZASKOCZENI TAKIM OBROTEM SPRAW