Jak podaje portal Pudelek, ostatnio Joanna Opozda przekazała na swoim profilu, że została zaatakowana przez jedną z obserwatorek. Jak się okazuje, znana gwiazda nie zamierza zostawić całej sytuacji bez reakcji!

Joanna Opozda nie zamierza ustąpić!

- Parę dni temu pokazałam wam screeny obrzydliwych wiadomości, które otrzymałam od pewnej anonimowej osoby, która życzyła mi śmierci, życzyła śmierci mojemu nienarodzonemu dziecku. Te słowa bardzo mnie dotknęły i obiecałam, że tym razem nie odpuszczę i zrobię wszystko, żeby ją znaleźć - wyznała aktorka na swoim Instagramie.

Joanna Opozda dodała, że faktycznie udało jej się już zlokalizować hejterkę. Zaznaczyła także, że w obecnych czasach nikt nie jest anonimowy w sieci!

Aktorka złoży pozew przeciwko agresorce z sieci!

Co więcej, aktorka dodała, że odkryła iż osoba, która groziła jej bezpośrednio w sieci pisała także do innych znanych osób i im także życzyła śmierci. Mowa tutaj między innymi o Piotrze Gąsowskim, Karolinie Korwin – Piotrowskiej i Dorocie Gardias.

Joanna Opozda wyznała także, że postanowiła złożyć pozew zbiorowy i poczyniła już pierwsze kroki w tej sprawie. Wszystko wskazuje więc na to, że znana aktorka chce ukarać internetową hejterkę i nie zamierza zapomnieć o sprawie!

Jak zatem zakończy się batalia i czy pozotałe osoby, które także padły ofiarą ataków hejterki zdecydują się wspomóc Joannę Opozdę w jej walce?

Jak informował portal "Życie Polska": TEGOROCZNA ZIMA MOŻE PRZYSPORZYĆ NAM WIELU PROBLEMÓW Z PRĄDEM! RZĄDOWE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA RADZI JAK PRZETRWAĆ EWENTUALNE AWARIE

Przypomnij sobie: DOROTA RABCZEWSKA OTRZYMAŁA PROKURATORSKIE ZARZUTY! DODA TŁUMACZY SWOJĄ SYTUACJĘ NA INSTAGRAMIE. PROKURATURA POSTANOWIŁA WYDAĆ SPECJALNE OŚWIADCZENIE

Portal "Życie Polska" pisał również: BARBARA KURDEJ-SZATAN TRACI CODZIENNIE POTĘŻNE PIENIĄDZE NA INSTAGRAMIE. AKTORKA MIERZY SIĘ Z KONSEKWENCJAMI SWOJEGO WPISU. ZARABIAŁA WIELKIE SUMY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KONTROWERSYJNA SYTUACJA W PROGRAMIE "ROLNIK SZUKA ŻONY"! WIDZOWIE SĄ ZASKOCZENI TAKIM OBROTEM SPRAW