Krzysztof Ibisz choć jest jednym z najpopularniejszych prezenterów w naszym kraju, w wywiadach bardzo niechętnie porusza sfery prywatne. Mężczyzna szanuje swoich najbliższych i nie chce, bez ich zgody, udzielać zbyt wielu informacji.

Prezenter dba o dobro syna!

Jak podaje portal VIVA!, czasem prezenter wspomni o swoich dzieciach. Jego starszy syn – Maksymilian ma już 22 lata! Mimo, że małżeństwo Krzysztofa Ibisza i Anny Zejdler nie przetrwało próby czasu, to byli małżonkowie żyją ze sobą w zgodzie i wspólnie dbają o dobro swojego ukochanego syna, co wielokrotnie zaznaczał prezenter.

- Minęło tak dużo czasu, że łatwo jest wejść w taką relację. Przyjaźnimy się, wychowujemy syna, wspólnie spędzamy czas – mówił Krzysztof Ibisz podczas jednego z wywiadów.

Maksymilian chce iść w ślady rodziców!

Co więcej, okazuje się, że Maksymilian chce iść w ślady swojego ojca. Młody mężczyzna studiuje obecnie aktorstwo. Jak wyznał niegdyś sam Krzysztof Ibisz, marzeniem jego starszego syna jest komentowanie wydarzeń sportowych.

Niedawno, Anna Zejdler opublikowała zdjęcia Maksymiliana na swoim Instagramie. Fani dziennikarki są pod wrażeniem urody chłopaka, którą odziedziczył po mamie, a wielu z nich twierdzi, że przed Maksymilianem otwiera się ogromna kariera!

Jak informował portal "Życie Polska": WIELE WSKAZUJE NA TO, ŻE TO NIE KONIEC KONFLIKTU POMIĘDZY KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II, A MEGHAN MARKLE. O CO CHODZI TYM RAZEM

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MARYLA RODOWICZ WCIĄŻ UKRYWA PEWNĄ TAJEMNICĘ PRZED SWOIMI FANAMI. WIELE LAT TEMU ODMÓWIŁA Z TEGO POWODU WAŻNEGO WYWIADU. DLACZEGO UNIKA ROZMOWY