Wpis Barbary Kurdej – Szatan, który jakiś czas temu na chwilę pojawił się w mediach społecznościowych narobił wiele szumu i bez wątpienia, przyczynił się do dewastacji jej kariery.

Mocne słowa gwiazdy!

Konsekwencją niewłaściwego wpisu na temat Strażników Granicznych było między innymi wyrzucenie aktorki ze stacji TVP. Co więcej, o wpisie Barbary Kurdej – Szatan było głośno nawet w białoruskich mediach!

Jak podaje portal Jastrząb Post, gwiazda zdecydowała się na udzielenie wywiadu magazynowi Duży Format, gdzie wyjawiła jak obecnie wygląda jej życie i jak radzi sobie z konsekwencjami, które ją dotknęły.

Gwiazda zaznacza, że kolejny raz napisałaby to samo, jednak żałuje, że użyła tylu wulgaryzmów. Tłumaczy, że kiedy pisała post zdążyła wejść do domu i zająć się swoimi dziećmi. Wtedy też, dopadła ją myśl o dzieciach, które cierpią na granicy i po prostu postanowiła wyrzucić wszystkie emocje z siebie.

Aktorka żałuje, że użyła zbyt mocnych słów

- Żałuję, że użyłam jednego słowa za dużo. „Mordercy” – to było niepotrzebne, padło w emocjach. Przeprosiłam za to. I przepraszam raz jeszcze. (…). Wiem, że są różni policjanci, żołnierze, tak, jak i księża, dyrektorzy czy strażnicy, na pewno są tam tacy, którzy nie mogą na to patrzeć, ale są i bezwzględni, nieczuli. Słowa, których użyłam były skierowane do negatywnych bohaterów tego filmu. Nie do całej Straży Granicznej. Ale właśnie do tych ludzi, którzy zachowali się w taki sposób – dodała aktorka.

Co więcej, aktorka zaznaczyła, że nie ma pojęcia dlaczego jej post wywołał aż takie zamieszanie w sieci. Gwiazda skomentowała także zachowanie prezesa Telewizji Polskiej – Jacka Kurskiego, zaznaczając, że według niej prezes zbyt mocno ingeruje w kwestie produkcji między innymi serialu „M jak miłość”.

Barbara Kurdej – Szatan zaznaczyła w rozmowie, że kocha swój kraj i rozumie obawy swoich rodaków związane z wpuszczeniem uchodźców do kraju. Apeluje jednak o utworzenie korytarza humanitarnego i pomoc tym, którzy faktycznie tej pomocy potrzebują.

Jak informował portal "Życie Polska": WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO, ŻE KSIĄŻE HARRY ZOSTAŁ POWAŻNIE WYKORZYSTANY. JAK PORADZI SOBIE Z TAKIM PROBLEMEM

Przypomnij sobie: POJAWIŁY SIĘ NOWE INFORMACJE O STANIE ZDROWIA KAMILA DURCZOKA. SZPITAL WYDAŁ SPECJALNY KOMUNIKAT W SPRAWIE. WIADOMO, W JAKIM STANIE BYŁ DZIENNIKARZ

Portal "Życie Polska" pisał również: TAK ŹLE NIE BYŁO JUŻ OD BARDZO DAWNA! POLACY SĄ ZAŁAMANI INFLACJĄ! W TAKIEJ SYTUACJI NIE DA SIE ODCZUĆ WZROSTU PENSJI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JUŻ OD PRZYSZŁEGO ROKU STAWKI EMERYTUR MOCNO POSZYBUJĄ W GÓRĘ. EMERYCI NIE BĘDĄ MIEĆ POWODÓW DO NARZEKAŃ. O JAKICH KWOTACH MOWA