Niestety, kilka dni temu odszedł od nas znany dziennikarz – Kamil Durczok. Wiele osób nie może uwierzyć w to, że mężczyzny nie ma już z nami. Pożegnanie dziennikarza miało miejsce dziś w Katowicach.

Wiele osób nadal nie może uwierzyć w to, że Kamila Durczoka nie ma już z nami

Jak podaje portal Lelum, pogrzeb Kamila Durczoka rozpoczął się dziś o godzinie 9.00 uroczystą mszą w kościele Trójcy Przenajświętszej. Następnie urna z prochami dziennikarza została złożona na pobliskim cmentarzu.

Według informacji przekazanych przez media w ostatniej drodze znanemu dziennikarzowi towarzyszyło wiele bliskich osób, a także znajomych z pracy. Mimo wielu kontrowersji jakie wzbudzał Kamil Durczok, na koniec jego drogi współpracownicy oraz znajomi z branży chcieli godnie go pożegnać.

Znane osoby pożegnały dziennikarza

Na pogrzebie obecny był między innymi prezydent Katowic – Marcin Krupa. W ostatnim pożegnaniu dziennikarza uczestniczyła także Beata Tadla, Witold Pustułka oraz Jarosław Kuźniar.

Co więcej, Witold Pustułka - przyjaciel Kamila Durczoka już dwa dni temu poinformował na swoim Facebooku o terminie pogrzebu dziennikarza. Co więcej, w swoim wpisie pożegnał przyjaciela. Jak widać dla Witolda Pustułki śmierć Kamila Durczoka to ogromny cios.