Chyba wszyscy doskonale pamiętają niedawny wpis Barbary Kurdej – Szatan, w którym to znana gwiazda w obraźliwy sposób wypowiedziała się o Straży Granicznej i sytuacji na naszej wschodniej granicy.

Skutki wpisu odczuła gwiazda i wiele innych osób!

Mimo, że aktorka niemal natychmiast usunęła post, to skutki jego publikacji odczuwa do dziś. Jak doskonale wiemy, prezes Telewizji Polskiej – Jacek Kurski ogłosił niedawno, że Barbara Kurdej – Szatan została zwolniona z TVP. Aktorki nie zobaczymy więc w kolejnych odcinkach popularnego serialu „M jak miłość”. Po raz ostatni gwiazda pojawi się w 1619 odcinku popularnej produkcji.

Jak podaje portal Pomponik, wpis gwiazdy ma opłakane skutki nie tylko dla niej, ale i dla innych osób. Wśród nich jest między innymi Sławek Uniatowski, który to grał w serialu „M jak Miłość” Leszka, partnera Joasi, granej przez Barbarę Kurdej – Szatan.

Gwiazdor nie skomentował sprawy!

Po ogłoszeniu przez Jacka Kurskiego wiadomości o zerwaniu współpracy z Barbarą Kurdej – Szatan w obronie aktorki stanęło wiele znanych osób, między innymi Anna Mucha czy też Paulina Młynarska. Okazuje się jednak, że Sławek Uniatowski nie skomentował całej sprawy! Na szczęście celebrytka na co dzień zajmuje się śpiewaniem, a aktorstwo to tylko dodatek. Miejmy zatem nadzieję, że nie odczuje on zbyt mocno utraty swojej roli!

Jak informował portal "Życie Polska": CELEBRYTKA WYZNAŁA, CO TAK NAPRAWDĘ MYŚLI NA TEMAT ABORCJI. WYPOWIEDŹ MARIANNY SCHREIBER MOŻE ZASKOCZYĆ WIELE OSÓB

Przypomnij sobie: NA JAW WYSZŁY NIEZNANE FAKTY NA TEMAT MĘŻA DAGMARY KAŹMIERSKIEJ. ŚLUB PARY MIAŁ MIEJSCE W ARESZCIE. KRÓLOWA ŻYCIA ZDRADZIŁA WIELKĄ TAJEMNICĘ W KSIĄŻCE

Portal "Życie Polska" pisał również: ROKSANA WĘGIEL PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. 16-LETNIA GWIAZDA LEDWO BYŁA W STANIE COKOLWIEK POWIEDZIEĆ. TAJEMNICZE KULISY „YOU CAN DANCE. NOWA GENERACJA”

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ZWIASTUN CZWARTEJ CZĘŚCI FILMU „KOGEL MOGEL” JUŻ W SIECI. WIDZOWIE NIE WIEDZĄ, CO POWIEDZIEĆ. WIELU FANÓW KOMEDII UZNAŁO TO ZA PORAŻKĘ. O CO CHODZI