Nie da się ukryć, że od pewnego czasu temat aborcji jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych tematów w naszym kraju. Już wiele gwiazd oraz osób znanych ze świata polityki wypowiadało się na ten temat. Tym razem swoje zdanie wygłosiła Marianna Schreiber.

Co takiego powiedziała gwiazda?

Żona ministra Łukasza Schreibera od pewnego czasu bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Marianna Schreiber nie boi się także wypowiadać na kontrowersyjne tematy. W jednym z ostatnich wpisów celebrytka postanowiła zabrać głos na temat ostatnich wydarzeń związanych ze śmiercią 30 – letniej Izabeli z Pszczyny. Wyznała także jakie ma zdanie na temat aborcji.

Padły mocne słowa!

- Nie jestem za aborcją, jestem za wyborem". Moim zdaniem w tak ważnych i delikatnych tematach, podobnie jak w przypadku San Marino, społeczeństwo powinno zdecydować w referendum. Niestety, śmierć Izy z Pszczyny, z którą nie mogę się pogodzić... pokazała, że nie można bezczynnie czekać na demokratyczne głosowanie, jakim byłoby referendum – wyznała Marianna Schreiber w jednym ze swoich wpisów.

Co więcej, gwiazda chce zachęcić jak najwięcej osób do podpisania petycji, która umieszczona jest na stronie Centrum Praw Kobiet i która dotyczy liberalizacji prawa aborcyjnego w Polsce.

Żona polityka zaznaczyła także, że jest osobą wierzącą, jednak uważa, że każdy z nas sam odpowiada za swoje decyzje i ponosi ich konsekwencje, a druga osoba nie powinna oceniać innych.

Jak informował portal "Życie Polska": ANNA MUCHA OSTRO W SPRAWIE BARBARY KURDEJ-SZATAN. AKTORKA NIE PRZEBIERAŁA W SŁOWACH NA TEMAT KOLEŻANKI. NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCE WYZNANIE GWIAZDY TV

Przypomnij sobie: NA JAW WYSZŁY NIEZNANE FAKTY NA TEMAT MĘŻA DAGMARY KAŹMIERSKIEJ. ŚLUB PARY MIAŁ MIEJSCE W ARESZCIE. KRÓLOWA ŻYCIA ZDRADZIŁA WIELKĄ TAJEMNICĘ W KSIĄŻCE

Portal "Życie Polska" pisał również: ROKSANA WĘGIEL PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. 16-LETNIA GWIAZDA LEDWO BYŁA W STANIE COKOLWIEK POWIEDZIEĆ. TAJEMNICZE KULISY „YOU CAN DANCE. NOWA GENERACJA”

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ZWIASTUN CZWARTEJ CZĘŚCI FILMU „KOGEL MOGEL” JUŻ W SIECI. WIDZOWIE NIE WIEDZĄ, CO POWIEDZIEĆ. WIELU FANÓW KOMEDII UZNAŁO TO ZA PORAŻKĘ. O CO CHODZI