Już od dłuższego czasu Małgorzata Rozenek – Majdan ma na głowie bardzo dużo spraw. Nie da się ukryć, że wychowywanie dzieci, a także własny biznes oraz praca w telewizji pochłaniają sporo czasu. Czy to natłok obowiązków był powodem poważnych wykroczeń, jakich gwiazda dopuściła się podczas jednej z przejażdżek?

Celebrytka mocno przesadziła

Jak podaje portal Fakt, Małgorzata Rozenek - Majdan popełniła aż cztery drogowe wykroczenia! Wszystko to wydarzyło się podczas tej samej przejażdżki. Co takiego zrobiła gwiazda?

Okazuje się, że Małgorzata Rozenek – Majdan dwukrotnie nie zatrzymała się na czerwonym świetle. Nie da się ukryć, że takie zachowanie stwarza ogromne zagrożenie dla ruchu drogowego i innych osób poruszających się po drogach. To jednak nie wszystkie wykroczenia, jakie popełniła gwiazda.

Celebrytka poruszała się buspasem, a po dojechaniu na miejsce zaparkowała na miejscu, które przeznaczone jest dla osób z niepełnosprawnością. Gwiazda miała jednak sporo szczęścia, bowiem żadne z wykroczeń nie zostało zarejestrowane przez policję! Jeśli zostałaby przyłapana mogłaby otrzymać nawet 18 punktów karnych!

Czy gwiazda poniesie konsekwencje?

Co więcej, Małgorzata Rozenek – Majdan nie zdecydowała się na zabranie głosu na temat wykroczeń jakie popełniła. W jej imieniu wypowiedział się natomiast Wiktor Krajewski – menadżer gwiazdy.

- Małgorzata wie, że złamanie przepisów drogowych jest niedopuszczalne, więc może jedynie za to przeprosić i w przyszłości nie popełniać tych błędów jako kierowca - wyznał menadżer celebrytki w rozmowie z dziennikarzami Faktu.

Jak informował portal "Życie Polska": NIEPRZEWIDZIANE KONSEKWENCJE WPISU ZNANEJ GWIAZDY! BARBARA KURDEJ - SZATAN TOTALNIE NIE SPODZIEWAŁA SIĘ TAKIEJ REAKCJI

Przypomnij sobie: KAMIL STOCH I JEGO ŻONA PRZEKAZALI WSPANIAŁĄ NOWINĘ WSZYSTKIM KIBICOM. FANI SKOCZKA MAJĄ WIELKIE POWODY DO RADOŚCI. JEST OFICJALNE POTWIERDZENIE

Portal "Życie Polska" pisał również: POPULARNY W SIECI DUCHOWNY TŁUMACZY, ILE POWINNY WYNOSIĆ STAWKI ZA SAKRAMENTY KOŚCIELNE. WIELE OSÓB MOŻE BYĆ ZASKOCZONYCH WYZNANIEM KSIĘDZA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ZAMIESZANIE WOKÓŁ BARBARY KURDEJ-SZATAN PRZYBRAŁO NA SILE. AKTORKA MOŻE STRACIĆ LUKRATYWNY KONTRAKT REKLAMOWY. CZY SŁONO ZAPŁACI ZA JEDEN WPIS W SIECI