Jak doskonale wiemy, Jarosław Kaczyński pełni obecnie funkcję wicepremiera ds. bezpieczeństwa, a więc jest jedną z najważniejszych osób w kraju. Niepokój wzbudza jednak fakt, że do opinii publicznej trafia dość mało informacji na temat zdrowia prezesa PiS, a w ostatnim czasie niektóre z zachowań polityka mogły mocno zaniepokoić wiele osób.

Czy wszystko jest w porządku?

Chodzi tutaj między innymi o sytuację, o której przypomina portal Goniec, kiedy to Jarosław Kaczyński przysypiał podczas konferencji prasowej dotyczącej założeń ustawy „o obronie ojczyzny”.

W związku z zaistniałą sytuacją dziennikarze Super Expressu udali się do jednego z członków rodziny Jarosława Kaczyńskiego i wprost zapytali, czy powinniśmy martwić się stanem zdrowia Jarosława Kaczyńskiego.

Jak wygląda stan zdrowia prezesa PiS?

- Jarek jest całkowicie zdrowy, to opozycja totalna jest chora i przegina. [...] Nie jest chory, jest bardzo zdrowy – zaznaczył Jan Maria Tomaszewski.

Co więcej, jakiś czas temu Jan Maria Tomaszewski zapewnił, że Jarosław Kaczyński jest w świetnym stanie zdrowia, bowiem wraz z nim regularnie leczą się u jednej z zielarek.

Natomiast polityk Platformy Obywatelskiej, Jan Borowczak zaznaczył, że ze względu na pełnioną przez Jarosława Kaczyńskiego funkcję, informacja o stanie zdrowia prezesa powinna być publiczna. Nie da się jednak ukryć, że z czasem kondycja prezesa PiS będzie nieco słabnąć, przede wszystkim z uwagi na wiek.

Jak informował portal "Życie Polska": ANTEK KRÓLIKOWSKI I JOANNA OPOZDA POKAZALI NIEZWYKŁE ZDJĘCIE. AKTORKA CHWALI SIĘ ZAOKRĄGLONYM BRZUSZKIEM

Przypomnij sobie: MEGHAN MARKLE ZNALAZŁA SIĘ W PODBRAMKOWEJ SYTUACJI. ŻONA KSIĘCIA HARRY’EGO MA SPORY PROBLEM DO ROZWIĄZANIA. POWALAJĄCE WIEŚCI Z STANÓW ZJEDNOCZONYCH

Portal "Życie Polska" pisał również: WIELKA RADOŚĆ W RODZINIE PIOTRA KRAŚKI. ŻONA ZNANEGO DZIENNIKARZA PODZIELIŁA SIĘ NIESAMOWITYM SZCZĘŚCIEM. RADOSNE WIADOMOŚCI UCIESZĄ FANÓW PREZENTERA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MOCNE SŁOWA EWY BŁASZCZYK WOBEC MARIANA BANASIA! AKTORKA MA SPORO DO ZARZUCENIA PREZESOWI NIK. CHODZI O DUŻE PIENIĄDZE Z FUNDUSZU SPRAWIEDLIWOŚCI