Jarosław Kaczyński w tym roku wcześniej odwiedził grób ukochanej mamy. Polityk daje dobry przykład Polakom i nie zachęca do wizyt na cmentarzu w dniu Wszystkich Świętych, kiedy groby odwiedzają tłumy obywateli.

Jarosław Kaczyński przyłapany na cmentarzu

W ostatnim czasie w mediach pojawiły się zaskakujące informacje dotyczące politycznej kariery Jarosława Kaczyńskiego. Głosy o możliwym odejściu szefa PiS z rządu pojawiły się już w sierpniu, gdy mówiono po raz pierwszy w KPRM o możliwej rekonstrukcji rządu na jesień.

Do pogłosek postanowił odnieść się współpracowników Jarosława Kaczyńskiego - Radosław Fogiel. Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości zdradził, że jedyną osobą mogącą decydować o tym, czy pozostanie na obecnie pełnionym stanowisku, czy odejdzie jest sam Jarosław Kaczyński, nie premier Mateusz Morawiecki.

Marta Kaczyńska i Jarosław Kaczyński/ YouTube @Fakt
Marta Kaczyńska i Jarosław Kaczyński/ YouTube @Fakt

Rzecznik PiS powiedział, ze Kaczyński jest przekonany o tym, że przyjdzie moment, w którym będzie chciał się znacznie mocniej skupić na rozwoju partii, lecz ta chwila jeszcze nie nadeszła.

Polityk samodzielnie posprzątał grób ukochanej osoby

Jarosław Kaczyński wciąż chce brać czynny udział w krajowej polityce i daje dobry przykład obywatelom. Znany polityk nie czekał na odwiedzenie grobu swojej matki do uroczystości Wszystkich Świętych.

Jarosław Kaczyński/ YouTube @Janusz Jaskółka
Jarosław Kaczyński/ YouTube @Janusz Jaskółka

Prezes PiS już 30 października odwiedził jej grób i nawet przy użyciu zmiotki i szufelki własnoręcznie go posprzątał. Na koniec ustawił na nim kwiaty i znicze oraz pomodlił się.

Jarosławowi Kaczyńskiego oczywiście towarzyszyli ochroniarze. Mężczyźni pomogli nawet prezesowi PiS w ustawieniu świeczek.

Jak informował portal "Życie Polska": KLUCZOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZYSZŁOŚCI BEATY KOZIDRAK! WIADOMO, JAKA KARA MOŻE SPOTKAĆ WOKALISTKĘ ZA JAZDĘ POD WPŁYWEM. NA PEWNO BĘDZIE DOTKLIWA

Przypomnij sobie: ZASKAKUJĄCY FINAŁ “TAŃCA Z GWIAZDAMI”. WIADOMO, NA CO PIOTR MRÓZ PRZEZNACZY AŻ 100 TYSIĘCY ZŁOTYCH Z WYGRANEJ. TAKI CEL ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH WIDZÓW

Portal "Życie Polska" pisał również: PREZYDENT ZALICZYŁ SPORĄ WPADKĘ I NARAZIŁ SIĘ OBYWATELOM. ZACHOWANIE GŁOWY PAŃSTWA JEST SZEROKO KOMENTOWANE. WIELE OSÓB UWAŻA TO ZA NIEWŁAŚCIWY KROK

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WIELKIE SZCZĘŚCIE UCZESTNIKA “ROLNIK SZUKA ŻONY” PO WIELU LATACH. MĘŻCZYZNA NARESZCIE STANĄŁ NA ŚLUBNYM KOBIERCU. PAŃSTWO MŁODZI RODEM Z BAJKI