Kinga Rusin jest bez wątpienia jedną z najbardziej znanych celebrytek w naszym kraju. Gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i często komentuje obecną sytuację w naszym kraju. Nie inaczej było i tym razem.

Mocne słowa celebrytki!

Jak podaje portal Super Express na profilu Kingi Rusin pojawiło się ostatnio zdjęcie, na którym widać kobietę w ciąży kopiącą grób. Tuż za ciężarną stoją policjanci oraz duchowni, którzy patrzą na to, co robi kobieta. Pod zdjęciem Kinga Rusin dodała kilka ostrych słów skierowanych do obecnej partii rządzącej.

- Bogobojni politycy pójdą dziś́ na groby i będą̨ się żarliwie modlić. Obyście wtedy mieli przed oczami tę kobietę, która zmarła niedawno będąc w 22. tygodniu ciąży, bo czekano, aż obumrze jej zagrożony śmiercią płód! – brzmi fragment wpisu Kingi Rusin.

Rząd zgotował ciężki los dla kobiet!

Co więcej, gwiazda zwróciła uwagę na fakt, że z powodu wyroku Trybunału Konstytucyjnego z podobnych przyczyn umrze w naszym kraju wiele kobiet. Kinga Rusin zaznaczyła, że żyjemy obecnie w „fanatycznym systemie”, w którym to lekarze są zmuszeni do wybierania pomiędzy więzieniem, a życiem ciężarnej. Nie da się ukryć, że post gwiazdy wywołał ogromne poruszenie w sieci!