W ostatnim czasie sporo kontrowersji wywołał sobotni odcinek programu „Dzień Dobry TVN”, a dokładnie wywiad z Bożeną Dykiel. Podczas rozmowy poruszony został temat depresji.

Kontrowersyjna wypowiedź aktorki!

Jak przypomina portal Plotek, Bożena Dykiel od pewnego czasu była jedną z ambasadorek Fundacji „Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję”. Jednak okazuje się, że po swojej ostatniej dość kontrowersyjnej wypowiedzi w stacji TVN, aktorka została zwolniona z tej roli!

Znana aktorka podczas rozmowy reklamowała antydepresyjne okulary, które według niej, pomagają skutecznie uporać się z depresją. Co więcej, pojawiły się także słowa o „wypiciu kielicha”. Fundacja nie mogła przejść obojętnie obok takiego zachowania i podziękowała Bożenie Dykiel za współpracę.

Co o całej sprawie sądzi znana psycholożka?

Dziennikarze portal Plotek zapytali ostatnio znaną psycholożkę – Małgorzatę Ohme o to, co sądzi o wypowiedzi aktorki, a także jak ocenia reakcję Agnieszki Woźniak – Starak, która prowadziła wtedy program.

- Mam dysonans, bo nie sądzę, żeby akurat pani Bożena Dykiel miała cokolwiek złego na myśli, ale trzeba też brać odpowiedzialność za to, co się mówi. Jeśli chcesz być ambasadorką, to przeczytaj, doedukuj się i głoś wtedy swoje prawdy. Agnieszka słusznie przerwała tę rozmowę. Może w niekulturalny sposób, ale każde przerwanie gościowi jest niekulturalne. Agnieszka w swoim swoistym poczuciu humoru zrobiła to najlepiej, jak umiała – zaznaczyła w rozmowie Małgorzata Ohme.

Co więcej, psycholożka podczas rozmowy zaznaczyła, że w ostatnim czasie depresja jest bardzo powszechnym problemem i należy do niej podchodzić z rozwagą. Dodatkowo nie posądziła Bożeny Dykiel o złe intencje, ale wskazała przede wszystkim na brak wiedzy na ten temat.

Jak informował portal "Życie Polska": OGROMNE ZMIANY W RUCHU DROGOWYM CZEKAJĄ NA KIEROWCÓW W DNIU WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. MIESZKAŃCY JEDNEGO Z MIAST BĘDĄ MUSIELI SZCZEGÓLNIE UWAŻAĆ

Przypomnij sobie: PRODUKCJA SERIALU Z KRZYSZTOFEM KIERSZNOWSKIM UPAMIĘTNI WIELKIEGO AKTORA. TO PIĘKNY GEST ZE STRONY TELEWIZJI. WKRÓTCE NA ANTENIE SPECJALNY ODCINEK

Portal "Życie Polska" pisał również: PORAŻAJĄCE SŁOWA NA TEMAT DONALDA TUSKA. W TAK MOCNY SPOSÓB O PRZEWODNICZĄCYM PO NIE MÓWIONO WCZEŚNIEJ. SENATOR NIE ZOSTAWIŁ SUCHEJ NITKI NA POLITYKU

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WAŻNE INFORMACJE DLA MILIONÓW KIEROWCÓW W POLSCE. BĘDZIE ZMIANA PRZEPISÓW W RUCHU DROGOWYM. CHODZI O WYSOKOŚĆ MANDATÓW. TO BAT NA PIRATÓW DROGOWYCH